SV 24 Odesláno 23. červen 2010 Autor Odesláno 23. červen 2010 tak dnes sem dodelaval nejake blbosti na motoru ( davani z5 hadic atd) a pri te prilezitosti sem vyzkousel,jak tam bude vypadat novy vyfuk.Chci ho trochu sikmo Citovat
SV 24 Odesláno 24. červen 2010 Autor Odesláno 24. červen 2010 me se to libi takhle sikmo.Navic tyhle starsi pezoti (205,309) maj trochu vyfuk sikmo,tak to tak chci taky.Rovne to ma kazdej! Citovat
BiFF Odesláno 24. červen 2010 Odesláno 24. červen 2010 Kazde auto se ti po chvili zda byt slabe, u me je to to same akorad ja s teckem nastesti jezdim jenom o vikendech takze jak presednu z s16 do tecka citim se jak v rakete Citovat
SV 24 Odesláno 24. červen 2010 Autor Odesláno 24. červen 2010 taky Téééčko je raketa! Ja mam GTicko taky na vikendy a vzdycky kdyz s nim jedu tak si to uzivam a bavim se! to auto me bavi! Citovat
SV 24 Odesláno 27. červen 2010 Autor Odesláno 27. červen 2010 tak snad už zítra mi dorazí rozvody a budu konečně doskládavat autí a pak snad už jen drandit Citovat
Rejty Odesláno 27. červen 2010 Odesláno 27. červen 2010 to mne je 206tka pomala..uplna louda:-D Citovat
P4WLYK Odesláno 27. červen 2010 Odesláno 27. červen 2010 no jo, protože s tim tvym podvozkem se rychle jezdit nedá :D Citovat
SV 24 Odesláno 30. červen 2010 Autor Odesláno 30. červen 2010 shání rozvody,kde může.Nikde na tenhle motor nemaj Takže musim čekat na objednávku,která dorazí až za 14 dní,tak snad nějak přes znamé seženu dřív... Citovat
vinorak Odesláno 30. červen 2010 Odesláno 30. červen 2010 a koukal si v Elitu nebo katalog.mjauto.cz Citovat
SV 24 Odesláno 30. červen 2010 Autor Odesláno 30. červen 2010 jj vsude sem hladal.I autobenex a jeste nejaky nazev.Vsude na objednani Citovat
SV 24 Odesláno 30. červen 2010 Autor Odesláno 30. červen 2010 tak dnes přes kamaráda známého v SKF sehnaly rozvody Takže se jdu na to asi vrhnout! Citovat
SV 24 Odesláno 30. červen 2010 Autor Odesláno 30. červen 2010 tak se nepovedlo.Jen kladka je jina nez mam takze zatim nic Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 30. červen 2010 Odesláno 30. červen 2010 takze musis sehnat jinou kladku?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.