oni Odesláno 11. duben 2010 Odesláno 11. duben 2010 sakra chlapci mate to opravdu moc pekny..:potlesk ty kubovy svetla proste chci.... jinak jak si z toho blinkru sundal ten plast? chystam se to samy delat na mojim. Citovat
SV 24 Odesláno 11. duben 2010 Autor Odesláno 11. duben 2010 opatrne sem to odlepil.Musis pomalu a pujde to Jinak dekujeme! Citovat
SV 24 Odesláno 12. duben 2010 Autor Odesláno 12. duben 2010 dnes sem prodal malý sportovní volant a místo něj mám už objednaný jiný... a myslim,že o dost hezčí! Citovat
AKCZ Odesláno 12. duben 2010 Odesláno 12. duben 2010 Jsem zvedav na kvalitu.. za ty prachy jsem si rikal ze je snad z papiru Citovat
Capy Odesláno 12. duben 2010 Odesláno 12. duben 2010 kvalita je dobrá přesně ten samej sme měli ve fávu na kopce a drží řek bych že je tam do ted. Já mam tedka v mi16 podobnej jen celej černej a taky pohoda Citovat
SV 24 Odesláno 13. duben 2010 Autor Odesláno 13. duben 2010 tak volant uz je doma a uz se tesim na nandani do auta a az se pujdu projet Citovat
309GT Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 To je semiš nebo alcantara?Tyhle volanty se úplně parádně držej.... Citovat
SV 24 Odesláno 13. duben 2010 Autor Odesláno 13. duben 2010 jj to souhlas.Drzi se krasne! Je to semis Citovat
309GT Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 To věřim,ale asi bude rychleji ošoupanej než normání,ale jestli máš auto jako víkendovku tak není co řešit:D Ale jinak pecka....možná by to chtělo podvozek:D Citovat
SV 24 Odesláno 14. duben 2010 Autor Odesláno 14. duben 2010 ona uz je snizena a strasne tvrda Casem asi nejaky zase dostane Citovat
SV 24 Odesláno 15. duben 2010 Autor Odesláno 15. duben 2010 můj včerejší úlovek z Lipska Měl sem tu čest vidět originál na vlastní oči Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.