SV 24 Odesláno 16. únor 2010 Autor Odesláno 16. únor 2010 a dovymenil sem palivove hadicky v motorovem prostoru tak uz by nemel benzin nikde protekat a bude snad nadlouho klid! Citovat
Fuller Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 Já si nemůžu pomoct, ale ty nálepky jsou hnusné nebo spíš se mi prostě vůbec nelíběj....to tak nějak pokazilo celistvost toho auta.... Citovat
SV 24 Odesláno 17. únor 2010 Autor Odesláno 17. únor 2010 me se tam libej.jsou to original Peugeot-Talbot-Sport a ve svete celkem casto maj lidi tyto nalepky na svych peugeotech a kor kdyz mam GTI16 Citovat
SV 24 Odesláno 17. únor 2010 Autor Odesláno 17. únor 2010 tak vcera sme mluvili s technikem kam sme odvezli novou GTI16 do servisu a vypada to,ze bude v pohode jezdit.Musime koupit new autobaterii a zjistit cislo imobilizeru a pry by nemel byt zasadni problem a mela by v poradku jezdit Citovat
Guest Merglos Odesláno 17. únor 2010 Odesláno 17. únor 2010 to uz ma imobilizer? nebo dodělávanej ? Citovat
SV 24 Odesláno 17. únor 2010 Autor Odesláno 17. únor 2010 hele ten je dodelavanej.Ale nevime kod tak nevim co stim.Jinak auti bude jezdit.Jedie to cislo a frci! Citovat
vinorak Odesláno 18. únor 2010 Odesláno 18. únor 2010 no aby zrovna to číslo nebylo kámen úrazu:roll ale to nebude na zakodování řj ne ? to bude jenom takovej šmejt, co přerušuje nějaký dráty do řj Citovat
SV 24 Odesláno 18. únor 2010 Autor Odesláno 18. únor 2010 no to prave nevime Je to jedina vec,na ktere to zustalo stat.Jinak by uz jezdila Citovat
309GT Odesláno 18. únor 2010 Odesláno 18. únor 2010 Ta nálepka na masce je parádní ale na blatníkách a na kufru už se mi moc nelíbí,škoda že ta na kufru nekopíruje přesně ten sklon.... Citovat
Dakie Odesláno 18. únor 2010 Odesláno 18. únor 2010 ať žije samolepka tuning není nad origo vzhled bez rušivých elementů.. Citovat
SV 24 Odesláno 18. únor 2010 Autor Odesláno 18. únor 2010 ten zadek je trochu divnej ale jinak se mi to libi.A jako tuning samolepka mi to moc teda neprijde.Pod ti m si predstavuji jinou nalepku Jeste mi pribude na okno ORIGO peugeot-talbot-sport Citovat
309GT Odesláno 18. únor 2010 Odesláno 18. únor 2010 Proti gustu.....dál to znáš Hlavně to moc nepřežeň Já si dneska zadal taky nechal nařezat samolepky:P Citovat
Guest Merglos Odesláno 18. únor 2010 Odesláno 18. únor 2010 jak píše vinorak bude to šmejt ,jenom najít co prerušuje a je to Citovat
SV 24 Odesláno 20. únor 2010 Autor Odesláno 20. únor 2010 tak sme ho natvrdlo vytrhli a jde to... Ted uz jen vymenit olej,filtry a rozvody a hura brazdit silniice s dalsi GTIckem Citovat
Kali S16 Odesláno 20. únor 2010 Odesláno 20. únor 2010 tak hodne štastných km ...i když na tech našich \"silnicích\" je to na Citovat
SV 24 Odesláno 20. únor 2010 Autor Odesláno 20. únor 2010 dekuji! a je fakt,ze na nasich silnicich je to trochu mazec Citovat
SV 24 Odesláno 21. únor 2010 Autor Odesláno 21. únor 2010 tak prozatim napis nez sezenu origo Citovat
SV 24 Odesláno 21. únor 2010 Autor Odesláno 21. únor 2010 jinak dnes sem se byl projet s autem asi 20km a az na vyjimky brzdy fungovaly dobre,tak doufam,ze posilovacem to nebude a bude klid Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.