SV 24 Odesláno 17. listopad 2012 Autor Odesláno 17. listopad 2012 čaues. Miami na Mi kolech sem nekoupil ani jednu.Mám jen tří modré... Citovat
SV 24 Odesláno 17. listopad 2012 Autor Odesláno 17. listopad 2012 umyto,projeto a zazimovano... Citovat
SV 24 Odesláno 24. listopad 2012 Autor Odesláno 24. listopad 2012 tak nevim zda to pridavne svetla udelat na 309 nebo 205... na te 309 se mi to moc libi Citovat
Guest StibTo Odesláno 24. listopad 2012 Odesláno 24. listopad 2012 Stepane ty zpetna zrcatka vnejsi ale fakt ne .. Citovat
Guest StibTo Odesláno 25. listopad 2012 Odesláno 25. listopad 2012 Tak to je samozrejme to hlavni aby se to libilo Tobe Citovat
SV 24 Odesláno 10. únor 2013 Autor Odesláno 10. únor 2013 včera jsem zkontroloval auto, dofoukl kola a popojel s ni kousek,aby se neudelali plosky na pneu Už se těšim až bude jaro a zase vyjedu Citovat
SV 24 Odesláno 17. březen 2013 Autor Odesláno 17. březen 2013 upgrade na jaro-vana s přepážkou a čerpadlo z 2.0 Citovat
SV 24 Odesláno 22. duben 2013 Autor Odesláno 22. duben 2013 sehnal sem v krásném stavu origo nevysvícená světla + plast na čudlik na otevírání kufru Citovat
SV 24 Odesláno 4. květen 2013 Autor Odesláno 4. květen 2013 dnes sem po zimě koněčně vytáhl gtičko.Vše vypadá, že funguje jak má tak už se teším na projíždky Citovat
SV 24 Odesláno 11. květen 2013 Autor Odesláno 11. květen 2013 Tak sem opět dojezdil.pri roztlaceni na zpatecku se ozvala mensi ranka a co se nestalo.Rozvodak je volny... Citovat
radim.1008 Odesláno 11. květen 2013 Odesláno 11. květen 2013 To je nemilé, není to foceno v Řepích? Citovat
John Odesláno 12. květen 2013 Odesláno 12. květen 2013 Tak to je pěkně v ... rozvody jsi měl kdy dělaný? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.