Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaké žárovky do přístrojovky?


kovi306

Recommended Posts

chystám se dělat modro-červené podsvícení budíků ale nevim jaké žárovky, něco sem tu o tom našel ale ne jaké žárovky....našel sem 2 druhy??? http://www.tuning-centrum.cz/product/58775-osvetleni-pristrojove-desky-led-modra-t512v12w-sada-2ks a nebo http://www.tuning-centrum.cz/product/50468-sada-led-zarovek-do-palubni-desky-modra-barva-patice-b85d pls poradte.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve 406 je ta druhá možnost, ale bacha záleží na umístění zářezu bajonetu a poloha kontaktů, koupil jsem jednou náhradní do škodovky, protože vypadaly stejně, ale v budíkách nedržely, vyndej jednu z tvých budíků a porovnej s novejma v obchodě

tyhle barevný serepetičky maj v každým tuningkrámu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prezradis mi ako chces urobit 2 farebne podsvietenie ked v pristrojovke je len 6 ziaroviek, v ovladani vzduchu 4 a v hodinach 2??? Chces mat nieco modre a nieco cervene???

A staci ti kupit tie z prveho odkazu a tie lahko zasunies do plastovych objimok v aute:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wooody

šak asi budíky modře a ručičky červeně....

jj přesně jak píše woody modrý čísla a červený ručičky(něco jako vw) jinak děkuju všem za odpovědi, když je to teda jedno tak je to v poho. asi se do toho pustim příští výkend ;) a někde sem čet že se má hlavička zpilovat trochu aby světlo nebylo bodový ne tý přístrojovce, pomuže to? a jak si mam označim ty ručičky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už kdysi podobný experiment dělal na favoritu, respektive tam byl interiér z felicie a tam sem dělal modré podsvícení. Z tlačítek sem zevnitř oškrábal takovou zelenou fólii, jinak to svítila málo a dozelena i s modrýma žárovkama. To samé bylo ze zadní strany přístrojovky, taky bylo třeba lehce obrousit jemným smirkovým papírem zelenou fólii a očistit lihem. Pak se osadily modré žárovičky z tuning shopu. Ale závěr nebyl nic extra, sice to bylo zajimavé a v té době i originální, nicméně to svítili méně asi kvůli zbarvení žárovek (možná by to chtělo silnější), za další nesouměrně osvětlená plocha - v místech pod kterýma byla žárovka to svítilo víc než v okolí. Možná tam i pro lepší rozpyl světla byla ta folie. Jezdil sem s tím asi půl roku a pak tam vrátil čiré žárovky, sice to nesvítilo zeleně, ale pořád to bylo i příjemnější než ta modrá barva. Osobně bych tuto úpravu už nikdy nedělal. Netvrdím že to nejde udělat líp, ale v pozdější době sem to viděl na více autech různých značek, ale žádné provedení se mi nelíbilo jako originál na VW, všude to bylo stejné jak sem to měl já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja som s tymto uz ties experimentoval a prišiel som k zaveru ze ledky v budikoch su na nič ta fotka v tom tuning shope tam ta ledka ma zbrusenu hlavičku ale to ties neni ono a tak mozno ze sa budete chytat za hlavu ale 100% ucinnost boli tie sprcaky na ziarovky a le ked ste dali jeden tak napr. modrý svietilo to na zeleno, cerveny svietilo to na oranzovo a tak som dal po dva a bolo to ...aspon to je moja skušenosť:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jakou folii si tam dal, kde se dá sehnat? a kam přesně, si jí tam přilepil nebo jen tak nechal? ,nemáš nějaký fotonávod nebo tak něco(docela se toho bojim abych tam něco nepos**l, nebo nedělal na 30x):o to tvoje podsvícení se mi páčí, je to fakt libový:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wooody

udělej to jako to budu dělat já, sehnat si jiný budíky na těch to udělat.......... zase tak drahý nejsou a lepší než zkurvit ty co tam jsou

na to sem právě taky koukal ale našel jsem jen ze strašího modelu a to za 1200kč:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kovi306

uvažuji o koupi budíků ze starší verze, já tam mam eště ten ukazatel tlaku a množství leje a tamty to asi nemaj? myslíte že to dělalo bordel kdybych je tam dal?

Starsi model, ked myslis pod rok 04/1997 tak ty mali myslim lankovi nahod, co ty urco nemas, tj ty nepojdu ...

Navyse urco by sem tam nedaval tacho ze staryho, to se my vubec neliby ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...