Peugeot_22 Odesláno 18. listopad 2009 Autor Odesláno 18. listopad 2009 Nekdo je zas toho nazoru ze se mu libi new predek ale zase ne zadek a prouzek pres zadni svetla sem toho nazoru pul na pul aspon kazdy vidi ze se mi to auto líbí tak i tak jinak díky za odpovedi:super jo a jeste mame v rodine 406 HDI jestly najdu foto nahodím:aut Citovat
Peugeot_22 Odesláno 18. listopad 2009 Autor Odesláno 18. listopad 2009 omlouvam se za kvalitu foceno mobilem jinak tohle je uz new model se všim všudy:super Citovat
enikybeniky Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 U tý červený je hroznej ten sportovní (?) volant, dle mého skromného názoru. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.