Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Aluška, nič hrozné sa nedeje, zrazy ešte budú a v Piešťanoch si to môžeš užiť na plno.

P.S. Teraz ma napadlo že z Brna ide ChodeC, možno by ste sa mohli dohodnúť a prísť spolu.

[upravil dne 25/11/09 pastorek]

Odesláno

2Pastorek: To mě taky napadlo se k někomu třebas přidat, jenže my bychom se pak potřebovali dostat ne do Brna, ale do Holic, což je dalších 130km navrch a obtěžovat někoho, aby kvůli nám jel ze srazu třebas o 2hod. dřív je blbý. Takže snad příště :papa .

Odesláno

Nadavju, pretoze uz neostalo miesto na mensi zraz VW klubu ktory mal byt na zvysnich miestach ktore by v motoreste ostali :D

Odesláno
Původně zaslal: pastorek

Aluška, nič hrozné sa nedeje, zrazy ešte budú a v Piešťanoch si to môžeš užiť na plno.

P.S. Teraz ma napadlo že z Brna ide ChodeC, možno by ste sa mohli dohodnúť a prísť spolu.

Jenže já nejedu z Brna. V sobotu ráno jedeme k rodičům ke Kyjovu a teprve doma se rozhodnu jestli vyrazíme po obědě na SK. Takže bohužel.

Odesláno
Původně zaslal: pastorek

Dopísané. Ako si dopadol v motoreste? Už sa tešia alebo nadávajú?

nesrivaly nadsenie ze sa im po dlhej dobe zaplni cely havran:D:D viac info vecer teraz idem....

Odesláno
Původně zaslal: Lubk0

1. Jo jo sekol som sa o hodinu :) Samozrejme prichod od 12:45, odchod o maximalne 13:15 :)

Lubk0: ten čas naťahuješ kvoli sebe :D:D:D:D (je to tvoje pravidlo - meškanie), no tento ráz si sa poistil, dal si si fóra až 15 min:D:D:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: Lubk0

Takze sme dohodnuty, 8 cka ide MARKOVI :D :D :D

3 TT pastorek +1 2

4 PN pepicekb 6

5 TT lubk0 +1 8

6 PN Y2K +1 10

7 PK Durko +3 14

8 SE jarson +1 16

9 PB Qcko +1 18

10 SE stvrto.14 22

Kto má tú osmiču, mysleli ste pred menom alebo za menom?:D:D:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: BranoKuraj

Keďže mi preložily smeny tým pádom rodiná oslava sa prekladá na sobotu v nedeľu som voľný na zraz. Tak ak sa nájde dáky šamel pod zadok tak by som sa pridal. Môžem ??

ja som to vedel že ti to nedá.

Odesláno

3 TT pastorek +1 2

4 PN pepicekb 6

5 TT lubk0 +1 8

6 PN Y2K +1 10

7 PK Durko +3 14

8 SE jarson +1 16

9 PB Qcko +1 18

10 SE stvrto.14 22

Kto má tú osmiču, mysleli ste pred menom alebo za menom?:D:D:D:D:D

tak tá osmička prischla mne? to som si ako zaslúžil?:myslim:myslim:myslim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...