pastorek Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 Aluška, nič hrozné sa nedeje, zrazy ešte budú a v Piešťanoch si to môžeš užiť na plno. P.S. Teraz ma napadlo že z Brna ide ChodeC, možno by ste sa mohli dohodnúť a prísť spolu. [upravil dne 25/11/09 pastorek] Citovat
Aluška Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 2Pastorek: To mě taky napadlo se k někomu třebas přidat, jenže my bychom se pak potřebovali dostat ne do Brna, ale do Holic, což je dalších 130km navrch a obtěžovat někoho, aby kvůli nám jel ze srazu třebas o 2hod. dřív je blbý. Takže snad příště . Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 Y2k, ozvi sa ozvi Uz sa tesiiiiim Citovat
stvrto.14 Odesláno 25. listopad 2009 Autor Odesláno 25. listopad 2009 Cau pastorku telefonoval mi foxo ze berie aj svoju tak ¸plus-1. Citovat
pastorek Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 Dopísané. Ako si dopadol v motoreste? Už sa tešia alebo nadávajú? Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 Nadavju, pretoze uz neostalo miesto na mensi zraz VW klubu ktory mal byt na zvysnich miestach ktore by v motoreste ostali Citovat
ChodeC Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 Původně zaslal: pastorek Aluška, nič hrozné sa nedeje, zrazy ešte budú a v Piešťanoch si to môžeš užiť na plno. P.S. Teraz ma napadlo že z Brna ide ChodeC, možno by ste sa mohli dohodnúť a prísť spolu. Jenže já nejedu z Brna. V sobotu ráno jedeme k rodičům ke Kyjovu a teprve doma se rozhodnu jestli vyrazíme po obědě na SK. Takže bohužel. Citovat
praktik Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 Tak a je to nalakovane už len sklo a poskladať :super:super Citovat
praktik Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 No jasne a keby aj nie ja nemam auto na paradu ale aby my služilo:P:P:P:P aj tak sa na jar ide robyť GO:D:D:D:D:D:D [upravil dne 25/11/09 praktik] Citovat
Džej Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 No tak to vyzerá, že prídem v zostave 1+0.... Citovat
stvrto.14 Odesláno 25. listopad 2009 Autor Odesláno 25. listopad 2009 Původně zaslal: pastorek Dopísané. Ako si dopadol v motoreste? Už sa tešia alebo nadávajú? nesrivaly nadsenie ze sa im po dlhej dobe zaplni cely havran:D:D viac info vecer teraz idem.... Citovat
jkmtrnava Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 Původně zaslal: Lubk0 1. Jo jo sekol som sa o hodinu Samozrejme prichod od 12:45, odchod o maximalne 13:15 Lubk0: ten čas naťahuješ kvoli sebe :D:D:D (je to tvoje pravidlo - meškanie), no tento ráz si sa poistil, dal si si fóra až 15 min:D:D:D:D:D Citovat
BranoKuraj Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 Keďže mi preložily smeny tým pádom rodiná oslava sa prekladá na sobotu v nedeľu som voľný na zraz. Tak ak sa nájde dáky šamel pod zadok tak by som sa pridal. Môžem ?? Citovat
jkmtrnava Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 Původně zaslal: Lubk0 Takze sme dohodnuty, 8 cka ide MARKOVI :D 3 TT pastorek +1 2 4 PN pepicekb 6 5 TT lubk0 +1 8 6 PN Y2K +1 10 7 PK Durko +3 14 8 SE jarson +1 16 9 PB Qcko +1 18 10 SE stvrto.14 22 Kto má tú osmiču, mysleli ste pred menom alebo za menom?:D:D:D:D Citovat
jkmtrnava Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 Původně zaslal: BranoKuraj Keďže mi preložily smeny tým pádom rodiná oslava sa prekladá na sobotu v nedeľu som voľný na zraz. Tak ak sa nájde dáky šamel pod zadok tak by som sa pridal. Môžem ?? Pozri sem, maš tam všetko, čas stretnutia, odchodu, jednoducho všetko {reklama nepovolena}peugeotclub.htm Citovat
Durko Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 Původně zaslal: BranoKuraj Keďže mi preložily smeny tým pádom rodiná oslava sa prekladá na sobotu v nedeľu som voľný na zraz. Tak ak sa nájde dáky šamel pod zadok tak by som sa pridal. Môžem ?? ja som to vedel že ti to nedá. Citovat
jarson Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 3 TT pastorek +1 2 4 PN pepicekb 6 5 TT lubk0 +1 8 6 PN Y2K +1 10 7 PK Durko +3 14 8 SE jarson +1 16 9 PB Qcko +1 18 10 SE stvrto.14 22 Kto má tú osmiču, mysleli ste pred menom alebo za menom?:D:D:D:D tak tá osmička prischla mne? to som si ako zaslúžil?:myslim:myslim Citovat
Qcko Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 Tento obrazok tu je hadam desiatykrat:roll Citovat
Qcko Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 jarson: to je iba skopirovana tabulka z pastorkovej stranky;)... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.