pastorek Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Původně zaslal: Y2K Podla tej pastorkovej ministranky o zrazoch... To na to buducom bude take uvitanie ?? Tak to sa tesim uz teraz... vidím že niekoho zlákali otázniky Áno, to bude kultúrny program. Citovat
Y2K Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 A kedy je teda termin? :super:super Sa uz nemozem dockat... Citovat
jkmtrnava Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Původně zaslal: Y2K A kedy je teda termin? :super:super Sa uz nemozem dockat... :D:D a čo si sa zobudil???:ticho:ticho:ticho:D:D:D Citovat
pastorek Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 jkmtrnava, to nebolo na Senicu. Y2K asi ako jediný pozrel ten môj \"peugeot portálček\" celý a našiel i odkaz na budúci zraz. To sa pýta na termín. Citovat
Y2K Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Tak tak...je to presne ako pastorek pise A inak cudujem sa ze som prvy kto to spomenul...to ozaj neklikate na vsetko? [upravil dne 23.11.2009 Y2K] Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Kamaradovi som zatal ulohu do photoshopu nech mi teda tu 306 ku upravi aby vyzerala buchnuta Uz sa tesim na skrabky :D Inac najviac sa mi paci 55 fotka z Bahona, kde sa pastorek snazi ukazat vlajku, ale zaber ho nezobral, a teraz to vyzera pre nezainteresovanych divne Majitel bude rad, ale ze by na nas zarobil majland sa neda povedat TO by nas tam musel mat kazdy den Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Ja som to uz videl pred tym Len ma to neprekvapilo, nakolko mi to uz pastorek ukazoval unho doma na PC Y2K takze ty si na aziatky :P [upravil dne 23/11/09 Lubk0] Citovat
pastorek Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Původně zaslal: Lubk0 Inac najviac sa mi paci 55 fotka z Bahona, kde sa pastorek snazi ukazat vlajku, ale zaber ho nezobral, a teraz to vyzera pre nezainteresovanych divne. To som si ani nevšimol. Vyzerá to ako keby som hajloval.... ešte aj ten priblblý úškľab.... vymažem. Citovat
Brandejs Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Původně zaslal: pastorek jkmtrnava, to nebolo na Senicu. Y2K asi ako jediný pozrel ten môj \"peugeot portálček\" celý a našiel i odkaz na budúci zraz. To sa pýta na termín. nebol jediní len tá krásna postavička nebola pochopená odomňa inak super akcie a už sa teším na Senicu bude to pre mňa niečo nové a poprvé Citovat
jkmtrnava Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Původně zaslal: Y2K Tak tak...je to presne ako pastorek pise A inak cudujem sa ze som prvy kto to spomenul...to ozaj neklikate na vsetko? [upravil dne 23.11.2009 Y2K] pardon Citovat
Durko Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 hezky si to spravil pači sa mi to Citovat
stvrto.14 Odesláno 23. listopad 2009 Autor Odesláno 23. listopad 2009 Pastorek ta tvoja stranka je super az teraz som si to vsimol :mad: a kurna ti co ta nepozname ti budeme vykat :o:D Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 1. Opovaz to vymazat 2. Pastorkovi sa nevyka 3. Y2k sa nevyjadril na tie aziatky 4. Durko tvojej malej slecne donesem svihadlo Som dostal u byvaleho zamestnavatela, a nejak ho nevyuzijem Citovat
Durko Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 už vidim ako sa onho biju dakujem ps: ale bol by to dobry pohlad Lubko na svihadle. možeš jej to ukázať [upravil dne 23/11/09 Durko] Citovat
pastorek Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Původně zaslal: Durko ...ale bol by to dobry pohlad Lubko na svihadle. možeš jej to ukázať... Tak to chcem videť. Citovat
marko306 Odesláno 24. listopad 2009 Odesláno 24. listopad 2009 pripájam sa ako tretí. Aj ja chcem vidieť LubkA skákať so švihadlom Citovat
gedu Odesláno 24. listopad 2009 Odesláno 24. listopad 2009 Lubk0 to aby si začal trénovať a možno aj dvojfázovo:D aby si bol vo forme Citovat
jkmtrnava Odesláno 24. listopad 2009 Odesláno 24. listopad 2009 Tak lubk0 - je utorok, možeš určuvať presné miesto a čas stretu na nedelu. Podla príspevkov je odchod o 13:00. kolko dávaš na stretnutie,( prípadne organizačné pokyny) pred odchodom? Pokial si pamatám ty si vždy meškával :D:D:D:D Citovat
gedu Odesláno 24. listopad 2009 Odesláno 24. listopad 2009 Y2K ja klikám na všetko a tiež som si to všimol ale ma to tak neprekvapilo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.