dada3745 Odesláno 5. listopad 2009 Odesláno 5. listopad 2009 Zdravím, mam 309 1,9 1922 diesel, a kdyz mam studeny auto a dam tam kvalt 1ku a pustim spojku tak vrze a piska asi prevodovka nevim presne ale kdyz to vytocim nad 3000ot/min a nebo zaradim na napr 2ku ta to prestane dela to jen na 1ku tak nevim. dik za radu. Citovat
309GT Odesláno 6. listopad 2009 Odesláno 6. listopad 2009 1922?:D Nedělá to řemen?Máš dost oleje v převodovce? Citovat
dada3745 Odesláno 6. listopad 2009 Autor Odesláno 6. listopad 2009 1992XD preklep. jo a nevim jestli je to remen, a jak zkontroluju olej v prevodovce? dikec Citovat
309GT Odesláno 7. listopad 2009 Odesláno 7. listopad 2009 Jestli to vyloženě jen píská a píská to i na volnoběh,typoval bych řemen,nejlepší je zatahat za řemeny jestli jsou dost utažený...olej v převodovce se kontroluje blbě Jsou tam dva šrouby,jeden kontrolní a druhý výpustní,ale nemám s tím zkušenosti tak nevím 100%.Když by tam bylo málo oleje,tak by se i blbě řadilo,tak jako stuha,mělo by to odpor... Citovat
pastorek Odesláno 7. listopad 2009 Odesláno 7. listopad 2009 To vyzerá na remeň. Zistíš to jednoducho keď ho zhodíš dole či to prestane robiť. Prevodovka to nebude lebo tam sa všetky hriadele točia stále či máš zaradené 1 alebo 2. Citovat
dada3745 Odesláno 8. listopad 2009 Autor Odesláno 8. listopad 2009 díky za názory, je pravda ze kdyz radim, tak to jde stuha a kolikrat musim to zkusit i vickrat az pak tam dam kvalt. a nevite jak zjistim typ oleje do prevodovky? jo a tem remen zkusim jestli je to ono. Diky Citovat
dada3745 Odesláno 8. listopad 2009 Autor Odesláno 8. listopad 2009 jejda dekuju moc zitra ho jdu koupit, jelikoz jsem koukal do prevodovky a je to uplne suchy. diky moc vsem. Citovat
dada3745 Odesláno 9. listopad 2009 Autor Odesláno 9. listopad 2009 uz dlouho ne jedu koupit olej a hned ji dam papat. Citovat
dada3745 Odesláno 9. listopad 2009 Autor Odesláno 9. listopad 2009 Tak jsem dnes koupil ten olej, nalil jsem tam 2l co mi doporucily a auto nepiska nevrze a razeni je mnohem pohodlnejsi. takze chyba byla opravdu v prevodovce. tak dekuji za vase rady, doufam ze uz nebudu potrebovat zadne rady:) dikes cuss Citovat
dada3745 Odesláno 10. listopad 2009 Autor Odesláno 10. listopad 2009 tak dlouho neslouzila, uz zase vrze a razeni je opet horsi. a dale vubec nefunguje rychlomer.!!!! pritomolej jsem dolil spravne tak nevim co se stalo nemuze bejt napr. ze ten olej nepretekl nekam kam nema? ale ven neunika to vim. tak fakt nevim Citovat
309GT Odesláno 12. listopad 2009 Odesláno 12. listopad 2009 Olej tam nemá kam zatéct,a když ano tak nic by to udělat nemělo...dělá to pořát nebo jen z rána když je zima?Ale ten rychloměr ti neporadím,pojistky jsou O.K? Citovat
dada3745 Odesláno 13. listopad 2009 Autor Odesláno 13. listopad 2009 jo tak to jo. dělá to z rána, v 5.30 když jedu do práce a ve 14.00 jdu domů tak taky prostě jak to stojí delší dobu tak to dělá pořád a není tak toho oleje přeba málo? tak rychloměr je už ok rozebral jsem palubovku a přístrojovku a to lanko nebo táhlo co to tam je tak byl vysazenej, nasadil jsem ho a už je to v poho. Citovat
dada3745 Odesláno 13. listopad 2009 Autor Odesláno 13. listopad 2009 Ještě se chci zeptat jaký máte názor, popř. zkušenost tankovat do 309 ekodiesel? Citovat
309GT Odesláno 13. listopad 2009 Odesláno 13. listopad 2009 Ten olej normálně ztuhne přez noc a pak chvíli trvá než se ohřeje,to je \"normální\" Jinak EkoDiesel bych asi nadával,je o málo levnější,ale zasere to motor,filtry.... Citovat
dada3745 Odesláno 16. listopad 2009 Autor Odesláno 16. listopad 2009 tak jsem dnes koupil dalsi olej do prevodovky takze jsou tam 4l oleje!!! a netece ven to si hlidam, tak nevim co stim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.