Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: zabit

Takze to udelame 18.11.2009 od 17:00 v hypernove na parkingu pod zemi.

Doufam ze se nas sejde vic nez jen ja s ONIm :D

semnou spíš nepočítejte.. 17. se vracím z dovolené, takže bych měl kouknou na práci.. ještě uvidím:papa

Odesláno
Původně zaslal: zabit

Takze to udelame 18.11.2009 od 17:00 v hypernove na parkingu pod zemi.

Doufam ze se nas sejde vic nez jen ja s ONIm :D

To si piš:-)

Od úterý mám volno, na svátek do práce nejdu, ve středu sice do školy, ale v 16.30 končím.

Takže určitě dorazím, maximálně by se mi muselo něco stát...:nevim

Akorát ještě stále nevím, kde je ta Hypernova.:aut:aut:aut

Odesláno
Původně zaslal: MatrixArwen

Původně zaslal: zabit

Takze to udelame 18.11.2009 od 17:00 v hypernove na parkingu pod zemi.

Doufam ze se nas sejde vic nez jen ja s ONIm :D

To si piš:-)

Od úterý mám volno, na svátek do práce nejdu, ve středu sice do školy, ale v 16.30 končím.

Takže určitě dorazím, maximálně by se mi muselo něco stát...:nevim

Akorát ještě stále nevím, kde je ta Hypernova.:aut:aut:aut

tak to koncis stejne jako my, tak dame spicha nekde u univerzity a pojedem spolecne

Odesláno
Původně zaslal: zabit

Původně zaslal: MatrixArwen

Původně zaslal: zabit

Takze to udelame 18.11.2009 od 17:00 v hypernove na parkingu pod zemi.

Doufam ze se nas sejde vic nez jen ja s ONIm :D

To si piš:-)

Od úterý mám volno, na svátek do práce nejdu, ve středu sice do školy, ale v 16.30 končím.

Takže určitě dorazím, maximálně by se mi muselo něco stát...:nevim

Akorát ještě stále nevím, kde je ta Hypernova.:aut:aut:aut

tak to koncis stejne jako my, tak dame spicha nekde u univerzity a pojedem spolecne

to by bylo fajn, jen, abych Vás poznala:D:D

Odesláno
Původně zaslal: oni

si pak dame presnej spich treba v zadu na parkovisti ,,v jámě\"

V jaký jámě? v Jámě lvové?:D:D

Mně hlavně odpadly předměty ve středu, takže sem pojedu jen kvůli srazu:-)

Odesláno
Původně zaslal: MatrixArwen

Původně zaslal: oni

si pak dame presnej spich treba v zadu na parkovisti ,,v jámě\"

V jaký jámě? v Jámě lvové?:D:D

Mně hlavně odpadly předměty ve středu, takže sem pojedu jen kvůli srazu:-)

kde parkujes normalne auto ?

Odesláno

kde parkujes normalne auto ?

Dřív jsem parkovala u FF, jakoby u toho lesíka, jak je tam věčně bláto, a vzhledem k tomu, že mě nebaví jezdit zapraseným autem, nebo každý den s ním jezdit do myčky, tak parkuju buď u auly nebo na tom parkovišti u menzy.-):roker

[upravil dne 12/11/09 MatrixArwen]

Odesláno

Tak tam jak je porad to blato, tam je v jame, je to bejvaly hriste nebo neco takovyho! tak muzem si dat spicha treba malynko po pul paty na tom parkovisti u auly, pred panelakem koleji. hm?

Odesláno
Původně zaslal: oni

Tak tam jak je porad to blato, tam je v jame, je to bejvaly hriste nebo neco takovyho! tak muzem si dat spicha treba malynko po pul paty na tom parkovisti u auly, pred panelakem koleji. hm?

teď asi úplně nevím, kde myslíš:D

a jak vás poznám?:D:D:D

Odesláno

No vedle auly jsou prece koleje, tak pred prvnim panelakem je parkoviste, tak tam! Tak poznas nas podle aut, kdyz budou dve 306 cervena a stribrna! :super:super

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...