Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: peugeot09

Původně zaslal: MatrixArwen

Původně zaslal: zabit

Původně zaslal: oni

hmmm, to sem celej nadsenej!:D:D

na treni ?? :aut:D

No počkej a kdo se bude třít se mnou?:(:D:D

Jestli se nikdo nenajde, tak se holt budu muset obětovat. :aut:D:D

Alespoň někdo:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: oni

Teda chvilku tady nejsem a zabit tady domlouva nejaky treni....:D:D, vzdyt muzem jet spolu uz od skoly ne v pondeli??

No protože jste se chtěli třít spolu a mě z toho nějak vynechali:D:myslim

nejlepší by bylo, kdyby jsme si dali někde spicha a odtam já jela za Váma, protože já jezdím jen HK-Pardubická univerzita, ještě ani do města na MP jsem kvůli té pokutě nedošla:D

A jezdím zadem, ne přes 4proud, po ránu je to tam katastrofa napojit se.

Odesláno

Vzhledem k tomu, že v práci se beze mě neobejdou, tak tam v pondělí od 15 musím, no jo no, tak asi až ten poslední termín, nebo jedině čtvrtek, jenže to zas někteří asi nebudou moc, no nic:grr

Odesláno

tak nakonec budu jedinej,komu se to nebude hodit, omlouvam se,ale nasi jedou do lezni,takze budu muset hned po skole frcet domu!

Odesláno

Zítra jedu do práce autem. Po třetí hodině odpoledne (max 15:10) budu v garážích pod Hypernovou (když se tam sjede hlavním vjezdem tak úplně v levém rohu). Kdo by se chtěl srazit ať napíše. Když nikdo nebude chtít, nakoupím a mizím domů... :)

  • O 2 týdny později...
Odesláno
Původně zaslal: MirasCC

Tak jak, kluci a děvčata? Bude sraz? Už vám tady to téma straší měsíc a nedomluvili jste zatím vůbec nic, chtělo by to s tím nějak pohnout... ;)

Přesně tak ;) Prostě pořadatelé srazu určí den a čas a kdo může ať dorazí a kdo nemůže, tak snad příště! :D jinak nebude vůbec nic :P

Odesláno

ono se zabitoj podelalo auto, tak jsem na nej cekal, uz je pojizdnej. Ja teda muzu pondeli nebo streda a myslim si ze zabit je na tom stejne!

Odesláno
Původně zaslal: GRiMx

Podle mě by to bylo nejlepší úterý 17.11. je svátek, takže budeme mít všichni volno!!! ;) Co vy na to ?

Já ještě nevím, jestli budu mít volno. To víte pro všechny nenažrance, co si neuvaří doma, mekáč čeká...hamburgery jedou svátky nesvátky :D:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...