Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Tak já zůstávám u Matrixe, že mám ten svátek:super Tak doufám, že to bude stát za to, když teda oželím Vás, když to bude ten další týden, tak určitě dorazím.

A kde je vůbec v PCE hypernova? se zahřejete, a třením vzniká teplo:-)

[upravil dne 18/10/09 MatrixArwen]

Odesláno

Tak pokud to nejak nebude vadit, tak bych to zitra nechal byt, taky se mi to popravde moc nehodi. coz? kdyz tak piste behem dne.. se zabitem se podle toho zaridime.

Odesláno

Já jsem také pro tu \"Hypernovu\", která se teď jmenuje Albert.

Takže pro nemístní to není Hypernova, ale Albert :myslim.

Podle mapy, jak píše BoneDaddy tak je to přesně tam :potlesk.

Odesláno

tak pan servisman ma tento tyden plno takze pristi tyden jsem bez auti, bude na operaci toho cerpadla a tlumicu, ale to nevadi na mym stene neni co ke koukani, svezu se s ONIm

Odesláno
Původně zaslal: BoneDaddy

Víš kde je v Pardubicích vlakové nebo autobusové nádraží? :)

Z obou nádraží to je 400m. :)

Tady to je.

Ale ta Hypernova byl jen můj návrh. Uvidíme co řeknou ostatní. ;)

Vím, kde josu ty nádraží, ale nevím, jak se k němu jede.:(

Odesláno
Původně zaslal: MatrixArwen

Původně zaslal: zabit

Původně zaslal: oni

hmmm, to sem celej nadsenej!:D:D

na treni ?? :aut:D

No počkej a kdo se bude třít se mnou?:(:D:D

musis na to jit vedecky :myslim stejny poly se nepritahujou takze mezi ne musis vlozit pol opacny :mrk

:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: MatrixArwen

Původně zaslal: zabit

Původně zaslal: oni

hmmm, to sem celej nadsenej!:D:D

na treni ?? :aut:D

No počkej a kdo se bude třít se mnou?:(:D:D

Jestli se nikdo nenajde, tak se holt budu muset obětovat. :aut:D:D

Odesláno
Původně zaslal: MatrixArwen

Původně zaslal: BoneDaddy

Víš kde je v Pardubicích vlakové nebo autobusové nádraží? :)

Z obou nádraží to je 400m. :)

Tady to je.

Ale ta Hypernova byl jen můj návrh. Uvidíme co řeknou ostatní. ;)

Vím, kde josu ty nádraží, ale nevím, jak se k němu jede.:(

Já bych to zkusil po sinlnici rounou od HK. To bude asi nejjednodužší :D

Prostě po příjezdu do Pce se ti ta silnice rozšíří na 4pruh a až se zase srazí u \"sloního ucha\" na 2pruh tak pojedeš na centrum a Albert máš hned po levé ruce, tam už sjezd do podzemí najdeš :myslim.

Odesláno
Původně zaslal: MatrixArwen

Původně zaslal: BoneDaddy

Víš kde je v Pardubicích vlakové nebo autobusové nádraží? :)

Z obou nádraží to je 400m. :)

Tady to je.

Ale ta Hypernova byl jen můj návrh. Uvidíme co řeknou ostatní. ;)

Vím, kde josu ty nádraží, ale nevím, jak se k němu jede.:(

a nebo se muzem dohodnout kam vis dojet a my si pro tebe s ONIm dojedem :super

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...