oni Odesláno 6. říjen 2009 Odesláno 6. říjen 2009 Se zabitem jsme si dlouho rikali, ze by sme mohli dat nejakej malej srazek,jen tak na pokec, cigarko a omrknout auta. misto by se nejaky vybralo a prichazelo by v uvahu kazde pondeli po 3 hodine. byl by zajem? Citovat
zabit Odesláno 6. říjen 2009 Odesláno 6. říjen 2009 Uz jsme to par lidem nabizeli pred prazdninama, ale nejak jsme to nestihli takze ted uz to snad dopadne:super Citovat
oni Odesláno 6. říjen 2009 Autor Odesláno 6. říjen 2009 Původně zaslal: georgegg byl bych spíš pro boleslav to by pro me taky nebyl zadnej problem, ale to by muselo bejt od patku do nedeli, jindy tam nejsem. Citovat
oni Odesláno 6. říjen 2009 Autor Odesláno 6. říjen 2009 Původně zaslal: georgegg kdyby se nás pár sešlo tak proč ne jasny, tak urco by to nebyl problem. zalezi na lidech! tedko maj 106tkari v hoskovicich sraz! Citovat
georgegg Odesláno 6. říjen 2009 Odesláno 6. říjen 2009 jj, to vim, mam to kousek ale zrovna 10 jedu do polska na závody Citovat
Petrásek Odesláno 6. říjen 2009 Odesláno 6. říjen 2009 Na Pardubice bych se připojil, ale tak kolem 17, jinak to nestíhám :-). Citovat
oni Odesláno 6. říjen 2009 Autor Odesláno 6. říjen 2009 Původně zaslal: Petrásek Na Pardubice bych se připojil, ale tak kolem 17, jinak to nestíhám :-). tak je to jenom o dohode, me to je celkem jedno ktery pondeli,pokud mi do toho neprijde neco necekaneho! Citovat
GRiMx Odesláno 6. říjen 2009 Odesláno 6. říjen 2009 No tak na srázek \"před barákem\" bych taky samozřejmě dorazil. Já můžu kdykoliv [upravil dne 6/10/09 GRiMx] Citovat
BoneDaddy Odesláno 6. říjen 2009 Odesláno 6. říjen 2009 Taky bych se připojil pokud to nebude hned to následující pondělí. Citovat
oni Odesláno 6. říjen 2009 Autor Odesláno 6. říjen 2009 to asi ne, jak rikam, kdyz nas bude vic, tak at si kazdy rekne datum a my se zabitem se podridime. nam v pul treti konci skola, takze tak. nemusi to byt i primo v pardubkach. Citovat
zabit Odesláno 6. říjen 2009 Odesláno 6. říjen 2009 no ja si myslim ze nejsme ani omezeny pondelim, klidne muzem pondeli - ctvrtek, do pardubic to tyhle dny mame 30min cesty takze by to nebyl VUBEC problem, oni je akorat linej, stejne cely dny lezi na byte Citovat
oni Odesláno 6. říjen 2009 Autor Odesláno 6. říjen 2009 Původně zaslal: zabit no ja si myslim ze nejsme ani omezeny pondelim, klidne muzem pondeli - ctvrtek, do pardubic to tyhle dny mame 30min cesty takze by to nebyl VUBEC problem, oni je akorat linej, stejne cely dny lezi na byte to je fakt. tak dobre, muzeme klidne i utery,streda, ctvrtek uz ne,to jezdim domu. Citovat
MatrixArwen Odesláno 7. říjen 2009 Odesláno 7. říjen 2009 Když bych zrovna jela ze školy bohužel ne peugeotem, tak bych Vás alespoň zkoukla, a zaparkovala někde hodně daleko, abych nekazila image:D [upravil dne 7/10/09 MatrixArwen] Citovat
oni Odesláno 7. říjen 2009 Autor Odesláno 7. říjen 2009 ale prosimte, peugeot auto neni prece podminkou! Citovat
MatrixArwen Odesláno 8. říjen 2009 Odesláno 8. říjen 2009 oni ale prosimte, peugeot auto neni prece podminkou! No jasně, to bylo jen tak ze srandy. Tak kdy to chlapy nakopnete? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.