vlasta106 Odesláno 5. říjen 2009 Odesláno 5. říjen 2009 Ahoj, chtěl bych se zeptat jaké ET a středovou díru mají originální liťáky na 106 S16? Mnohokrát díky!!! Citovat
Jeny Odesláno 5. říjen 2009 Odesláno 5. říjen 2009 středová díra 65,1 mm [upravil dne 5/10/09 Jeny] Citovat
jan07 Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 potreboval bych sehnat nejake stare plechace na zimu.Jake by tam melo byt ET?Nejmensi a nejvetsi,aby to nicem nevadilo,myslim kotoucum a sly tam dat pneu 185/60/14.Dik za rady Citovat
Lentilka Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 aj mel 14 et 25 a druhly jen v nejvetsim rejdu... ty jak jsem mel na sprinty Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.