The_DoctoR Odesláno 4. říjen 2009 Odesláno 4. říjen 2009 Chci se zeptat, jestli někdo nemáte navíc povinnou výbavu na 206tku? Koupil jsem auto bez ničeho Citovat
Don Martinez Odesláno 6. říjen 2009 Odesláno 6. říjen 2009 Akorát se podívej, jaký máš ve světlech žárovky, protože zrovna 206ka může mít snad všechny možný kombinace ... Citovat
buga Odesláno 6. říjen 2009 Odesláno 6. říjen 2009 Původně zaslal: The_DoctoR Chci se zeptat, jestli někdo nemáte navíc povinnou výbavu na 206tku? Koupil jsem auto bez ničeho jj, jak tu pise NO3IA v kazdom supermarkete to mozes kupit, akurat kukam podla tvojho VIN, i ked auto je z roku 2000, bez MUX (spotrebu, a tie veci nevies dorobit, to co si sa uz tu pytal) ale zas predne svetla mas cire, mas tam H7 ziarovky vela stastnych km Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.