wooody Odesláno 24. září 2009 Odesláno 24. září 2009 známejm zmizelo jejich bmw........ kdyby ho nekdo videl nebo neco vedel, sup sem s infem... díky všem [upravil dne 24/9/09 wooody] Citovat
destiny Odesláno 24. září 2009 Odesláno 24. září 2009 To sebral někdo na svezení. Taková stará šunka se na kšeft nekrade a náhradní díly z toho prodat s nějakým extra ziskem asi nebude žádná sláva. Citovat
marisw Odesláno 24. září 2009 Odesláno 24. září 2009 Tiez si myslim.....to musely byt len nejaky chudaci co sa chcely povozit, resp. zviest...... mozno sa najde niekde ... Citovat
destiny Odesláno 24. září 2009 Odesláno 24. září 2009 myslím si, že se najde, jen asi bude v dezolátním stavu. Hlavně pořád nechápu, že se tohle někdomu vyplatí takhle riskovat. Když někdo ukrade auto za milion a za 300.000 ho prodá s falešnými papíry, tak to bych ještě pochopil. Ale že někdo ukradne popelnici za 50tisíc, to mi fakt hlava nebere. To riziko je obrovské a užitek takřka nulový. Citovat
Tommy306 Odesláno 24. září 2009 Odesláno 24. září 2009 tohle auto je hodně oblíbené u naší opálené menšiny, takže bych tipoval, že buďto už s tím někdo jezdí teď někde po ghettu nebo to někdo z nich použil na náhradní díly pro svého baworáka, kterého mu nedávno Dežo odvedle nabořil.. Citovat
mi16 Odesláno 24. září 2009 Odesláno 24. září 2009 hmmm nechcem nic vraviet... len tak si pozrite na ukrajinskych strankach po kolko idu take auta tam.... oci vam vypadnu z jamiek..) Citovat
dolly1010 Odesláno 24. září 2009 Odesláno 24. září 2009 Jeďte na dovolenou na Ukrajinu....Vaše auto tam už je Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.