Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

A pak cestujte do Rumunska


OK406

Recommended Posts

BV406

Vobec sa neni comu divit, ze si ludia robia takuto mienku. Konec koncov, cigani si ju robia sami. Cigani maji k tomuto spravani ovela vetsi predpoklady, nez hocijakej bilej, cernej, zlutej nebo jakej clovek.

Na to ze sou cigani na slovensku mensina, su ich vsade plne spravy, jak nieco ukradli, zobrali a co ja viem co... Co mne teda potom zarazi je ta vec, proc kdyz sou vetsina, pocuvam stale jen o nich.

To co se stalo tomu kamionistovi, to je hruza. Bilej normalnej clovek, by to pravdepodobne nespravil. Protoze jak je popsane, mladici prijeli, jen tak si pravdepodobne nekoho vyhlidli, a dokopali ho na smrt. Tam nebyl vubec zadny duvod, to je to, co mne na te pakazi zarazi nejvic. Kdyby jim aspom nadaval, nebo se na nich smal, nebo neco, ale proste oni jeli asi jen tak se pobavit ...

Nejhorsi na tom celem je, ze tohle vse se ciganum toleruje, a jeste dostavaji ovela vic, jak normalni, pracujici lidi.

Kdyz cikan nema byt, tak mu mesto postavi novy, to neni vubec zadnej problem... Videli ste uz nekdy cikana bezdomovce ? Ja sem tu cest nemnel, a vsetci bezdaci, co tu behaj po okoli sou normalni bily lide ... Je to jen hloupa nahoda ?

Jak ted kousek od nas. Bydleli cigani v dome, ktory jim nepatril, privlastnili si ho, protoze byl neobyvanej. Nastehovali se tam 3 rodiny, a dokopi jich tam zilo 24. Dom nebyl nijak zvlaste velky, mnel 4 izby. Zily tam vela rokov.

Pak jim dom zacel pomaly padat na hlavu, a ty \"kur*y\" si zacali stezovat, v jakich to ziji podminkach. Mesto zacalo konat, poslalo statika, atd, a odkazali ciganum, ze by si mneli shanet jine bydleni, ze tamto jim zachvili padne na hlavu. Samozrejme ze to cikanum nestacilo, a tak zacali hromadne protestovat, jak se to k nim mesto rasisticky postavilo. Tak mesto , tym povalecum ponuklo 3 x 2 izbovy byt, a vies co je najlepsie ? Ze oni ich nezobrali, pretoze 2 izby pre jednu rodinu sa im zdalo malo. Po pul rocne tahanici ty zmrdi dostali 3x 3 izbovy byt v nejakych novych socialnich bytech ...

Toz to je dle meho, uplna parada. Clovek nikde nerobi, privlastni si cudzi majetek, nastehuje se tam, neplati ani najem, ani prd, ani nejakou kupni sumu. Devastuje cele svoje okoli, a pak kdyz je uz zdevastovano dost, tak mesto im da zdarma 3 trojizbove byti, a stary dom za nich zbura, rozoberie, a ocisti pozemek. (mimo jine, vsetek odpad, co doma vyprodukovali, hadzali za dom, toz po jeho zburani tam bola obrovska plocha plna bordelu)

A teraz mi povedz, co dostane ten bily. Kdyz si na byt nezarobis, nemas ani hovno. Nikdo ty nic neda, a kdyz nemas kde bydlet, jedes na ulici.

Kde je spravedlnost ?

A ono to je tak proste vsude. Dite bileho cloveka ktere bydli v meste a chodi v meste do skoly zaplati za obed 24 korun. Dite bileho cloveka ktery bydli na dedine, a jezdi do skoly do mesta, plati za obed 33 korun, protoze na nej mesto neprispiva... Dite cikana , neplati ni. A ja se ptam, v com sou deti bilych lidi ine, ze oni platit musej ? Proc i oni, to nedostanou zdarma ?

Ale jsme od temy. I ja poznam kopec slusnych cikanu, jo v pohode. Bohuzel jich je drviva mensina jako tech, co se prochadzeji pred tescem a prodavaji vonavky hugo boss, nebo tech, co se spravaju jak kocovnici a robia len zlobu. Pokud to takto bude, moje minka na nich se nikdy nezmeni. Navic, ono normalniho cikana od toho \"hulvata\" jde vetsinou rozeznat uz pohladem, nebo po prehovoreni 2 nebo 3 vet ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...