jiri106xs Odesláno 14. září 2009 Odesláno 14. září 2009 Pár lidiček už to ví, ale musím ji představit i těm, co i ničem nevěděli, či měli milné informace:D:D Do nedávna jsem proháněl 1.6 8V, ale ikdyž je to mazel, tak už není nejmladší a proto jsem zvažoval, že na jaře půjde z domu a pořídím něco novějšího. Událost, která můj plán, pořízení \"nového\" auta na jaře, zhatila, se stala v sobotu 5.9. Večer, po tom co jsem se vrátil z celodenního výletu, jsem jen zbežně mrknul po inzerátech a v tu chvíli se to stalo. Zamiloval jsem se. Peugeot 106 1.6 16V Ralley... a navíc bílá, což je barva, kterou jsem při případné koupi S16tky moooc chtěl. Po pár mailech s majitelem jsme se na ní ve čtvrtek jeli podívat. Po prohlédnutí jsem usoudil, že nějaká ta práce na ní bude... nový lak na nárazníky a víčko nádrže, přečalounit či vyměnit sedačky a pár dalších drobností, ale po projetí, u kterého jsem byl velmi mile překvapen, jak motor krásně šlape, jsem se rozhodl autí koupit. Takže ve čtvtek večer už mi mimo 1.6 8V, stála u domu i 1.6 16V:D Na ochutnávku přidávám pár fotek po umytí a nasazení kol a zároveň děkuji lidem, kteří o tom věděli a nic neprozradili:papa [upravil dne 14.9.2009 jiri106xs] Citovat
Ondra_S16 Odesláno 14. září 2009 Odesláno 14. září 2009 tak ta je paradni:mrk preji ti hodne uspesnych kilometru:papa Citovat
Lentilka Odesláno 14. září 2009 Odesláno 14. září 2009 ty jo na to hledim hledam novy auto, ze mas s16 jsem si nevsiml:D Citovat
jiri106xs Odesláno 14. září 2009 Autor Odesláno 14. září 2009 Asi jako Kujon. Ten si při prvním sprintu myslel, že jede proti 8V:D Citovat
volvik Odesláno 14. září 2009 Odesláno 14. září 2009 Tak kdyby si nenapsal ze to je S16 tak to nepoznam Gratulace k novemu auti a preju hodne stastnych km a hlavne at slape bez problemu Citovat
jiri106xs Odesláno 14. září 2009 Autor Odesláno 14. září 2009 Původně zaslal: Ondra_S16 a jak dopadl?:-D On se určitě pochlubí sám... Citovat
kujon106 Odesláno 14. září 2009 Odesláno 14. září 2009 Tak já viděl bílý auto, momo corse cola, tak sem nad tim moc nepřemejšlel A pak na sprintu když už sme tam měli pomalu 2 kila a on furt přede mnou řikám - kua, ten 8v ňáko jede, dopí..če :DD Citovat
jiri106xs Odesláno 14. září 2009 Autor Odesláno 14. září 2009 Původně zaslal: volvik Tak kdyby si nenapsal ze to je S16 tak to nepoznam Gratulace k novemu auti a preju hodne stastnych km a hlavne at slape bez problemu Styď se...:D Děkuji. Doufám, že bude sloužit stejně bezproblémově, jako to předchozí Citovat
jiri106xs Odesláno 14. září 2009 Autor Odesláno 14. září 2009 Původně zaslal: kujon106 Tak já viděl bílý auto, momo corse cola, tak sem nad tim moc nepřemejšlel A pak na sprintu když už sme tam měli pomalu 2 kila a on furt přede mnou řikám - kua, ten 8v ňáko jede, dopí..če :DD Kdyby jsi viděl svůj výraz, jak jsem se na tebe při sprintu otočil... fakt masakr...:D Prej \"fake\":D:D:D [upravil dne 14.9.2009 jiri106xs] Citovat
kujon106 Odesláno 14. září 2009 Odesláno 14. září 2009 To teda jo protože sem si v duchu řikal, 8ventil, cháchá. A pak sem čuměl jak puk Citovat
jiri106xs Odesláno 14. září 2009 Autor Odesláno 14. září 2009 Nj, podceňovat se nevyplácí Poučení pro příště... Citovat
Lentilka Odesláno 14. září 2009 Odesláno 14. září 2009 ja to tak viděl taky, bili auto stejny kola tak sjem hledal kde je to nový Citovat
KeiTynka Odesláno 15. září 2009 Odesláno 15. září 2009 ... není zač. Byla to docela sranda, jak někteří zjišťovali, co že to máš vlastně v plánu.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.