Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Pár lidiček už to ví, ale musím ji představit i těm, co i ničem nevěděli, či měli milné informace:D:D

Do nedávna jsem proháněl 1.6 8V, ale ikdyž je to mazel, tak už není nejmladší a proto jsem zvažoval, že na jaře půjde z domu a pořídím něco novějšího.

Událost, která můj plán, pořízení \"nového\" auta na jaře, zhatila, se stala v sobotu 5.9.

Večer, po tom co jsem se vrátil z celodenního výletu, jsem jen zbežně mrknul po inzerátech a v tu chvíli se to stalo. Zamiloval jsem se.:aut Peugeot 106 1.6 16V Ralley... a navíc bílá,

což je barva, kterou jsem při případné koupi S16tky moooc chtěl.:)

Po pár mailech s majitelem jsme se na ní ve čtvrtek jeli podívat.

Po prohlédnutí jsem usoudil, že nějaká ta práce na ní bude... nový lak na nárazníky a víčko nádrže, přečalounit či vyměnit sedačky a pár dalších drobností, ale po projetí,

u kterého jsem byl velmi mile překvapen, jak motor krásně šlape, jsem se rozhodl autí koupit.:)

Takže ve čtvtek večer už mi mimo 1.6 8V, stála u domu i 1.6 16V:D

Na ochutnávku přidávám pár fotek po umytí a nasazení kol a zároveň děkuji lidem, kteří o tom věděli a nic neprozradili:papa

[upravil dne 14.9.2009 jiri106xs]

post-0-14109609676787_thumb.jpg

Odesláno

Tak já viděl bílý auto, momo corse cola, tak sem nad tim moc nepřemejšlel :) A pak na sprintu když už sme tam měli pomalu 2 kila a on furt přede mnou řikám - kua, ten 8v ňáko jede, dopí..če :DD

Odesláno
Původně zaslal: volvik

Tak kdyby si nenapsal ze to je S16 tak to nepoznam :D

Gratulace k novemu auti a preju hodne stastnych km a hlavne at slape bez problemu ;)

Styď se...:D:D

Děkuji.;) Doufám, že bude sloužit stejně bezproblémově, jako to předchozí:)

Odesláno
Původně zaslal: kujon106

Tak já viděl bílý auto, momo corse cola, tak sem nad tim moc nepřemejšlel :) A pak na sprintu když už sme tam měli pomalu 2 kila a on furt přede mnou řikám - kua, ten 8v ňáko jede, dopí..če :DD

Kdyby jsi viděl svůj výraz, jak jsem se na tebe při sprintu otočil... fakt masakr...:D:D

Prej \"fake\":D:D:D

[upravil dne 14.9.2009 jiri106xs]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...