renm Odesláno 6. září 2009 Odesláno 6. září 2009 Potřebuju hrubej odhad ceny tohoto elektrokotle - sice nikdy nejel ale zajímá mě spíš cena těch dílů uvnitř jakou to má hodnotu...Popřípadě jestli to někdo chcete na topení. Citovat
Zipík Odesláno 8. září 2009 Odesláno 8. září 2009 Podle mě to moc velkou hodnotu nebude mít:(Jsou tam 3 topné tělesa a je to neznačkový výrobek což někdy není na škodu ale o to hůř se to prodává:myslimMůj odhad je 5000kč a to možná přeháním.Zkus napsat té firmě co to montovala za kolik se to prodává.Taky záleží jaká byla pořizovací cena.Stáří kotle je 16 let!Takže i těch 5 je možná moc;) [upravil dne 8.9.09 Zipík] Citovat
Zipík Odesláno 8. září 2009 Odesláno 8. září 2009 Topné tělasa tak 500 kus, čerpadlo kolem 500-1000 záleží jaký je tam typ a zbytek je skoro nulová položka:aut Takže nic moc.Zkusit prodat jako celek to dostaneš asi o něco malinko víc;) Citovat
renm Odesláno 8. září 2009 Autor Odesláno 8. září 2009 firma už neexistuje:D já nečekal že to bude mít velkou hodnotu, daruju to tedy místnímu elektrikářovi beze strachu že by mě natáhl, i když je to kámoš...ale o to je to horší Citovat
Vvitty Odesláno 8. září 2009 Odesláno 8. září 2009 3Kc / kg... je to kus historie, nepredpokladam ze bys za to chtel nest nejakou zaruku atd... skoro bych rekl, ze kdyz soused elektrikar prijde, odmontuje to a misto toho polozi basu lahvacu, tak to bude tak akorat... Citovat
Mila_S Odesláno 8. září 2009 Odesláno 8. září 2009 Původně zaslal: Vvitty 3Kc / kg... je to kus historie, nepredpokladam ze bys za to chtel nest nejakou zaruku atd... skoro bych rekl, ze kdyz soused elektrikar prijde, odmontuje to a misto toho polozi basu lahvacu, tak to bude tak akorat... řek bych, že je to velmi přesnej odhad ... :D:D Citovat
renm Odesláno 8. září 2009 Autor Odesláno 8. září 2009 o to mi šlo, nepředpokládal jsem že to někdo použije na topení, zas takovej snílek nejsem:D ale jsou tam nějaké rozvaděče nebo co...což jde použít na barák nebo já nevím...v elektřině plavu, pokud si to odmontuje a veme tím líp že to nemusím nikam vozit:aut Děkuji všem za vyjádření. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.