pepicekb Odesláno 24. srpen 2009 Odesláno 24. srpen 2009 Zdravím Vás..Chcem sa spýtať čo všetko sa dá aktivovat na peugeote 206 sw r.v. 10. 2003? Zatial mám aktivovaný palub.počítač, vonkajsie teplotné čidlo, automaticke rosvecovanie svetiel.. Dá sa ešte niečo viac?? počul som že sa dá aj aktivovať nezapnuté bezpečnost.pásy... Vopred ďakujem.. :myslim:myslim :D:D:D:D:D:D:D Citovat
mato88 Odesláno 24. srpen 2009 Odesláno 24. srpen 2009 a co vsetko sa da aktivovat na P206 pred rokom 1999? aj pocitac a cidlo teplotne? Citovat
pepicekb Odesláno 31. srpen 2009 Autor Odesláno 31. srpen 2009 :papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa Citovat
pepicekb Odesláno 31. srpen 2009 Autor Odesláno 31. srpen 2009 ahoj..dačo som o tom počul o tom bezpečnostnom páse vodiča.. a to musia aktivovat v peugeote?? niekde som čítal že stačí vsunúť dakde poistku do skrinky... Citovat
mato88 Odesláno 31. srpen 2009 Odesláno 31. srpen 2009 neviete ci ten display co mam ako hodinky by sa z toho nedal urobit teplomer? lebo na tom mojom sa asi neda nic aktivovat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.