rock-breaker Odesláno 21. srpen 2009 Odesláno 21. srpen 2009 Mám možnost koupit originál autorádio z Peogeot 207 r.v. 2007 s MP3. Bude mi fungovat na 307SW z roku 2003 ??? Citovat
rock-breaker Odesláno 21. srpen 2009 Autor Odesláno 21. srpen 2009 Takže tam MP3 nedostanu? Nebaví mě s sebou vozit 10 CD a ládovat to tam každou půlhodinu. Citovat
Pe.Tr Odesláno 21. srpen 2009 Odesláno 21. srpen 2009 ale jo ale musis dodržet to že tve radio je can/van sběrnice a 2005 vejs je can/can , musis sehnat starsi Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.