Ziky.pažout Odesláno 11. srpen 2009 Autor Odesláno 11. srpen 2009 a kdo jako je standa ?a jak zabil ? Citovat
Rejty Odesláno 11. srpen 2009 Odesláno 11. srpen 2009 Původně zaslal: Ziky.pažout a kdo jako je standa ?a jak zabil ? poznas sám:)ale dost:xvul Citovat
Aceman206 Odesláno 7. září 2009 Odesláno 7. září 2009 moc velký nárazník, a už mě to moc 306ku nepřipomíná, trochu jako mazda možná Citovat
kovi306 Odesláno 7. září 2009 Odesláno 7. září 2009 vypadá to jako ze hry need for speed underground 2:P:P:P Citovat
309GT Odesláno 7. září 2009 Odesláno 7. září 2009 Je to zajímavý,docela se mi to líbí Ale chtělo by to lepší foto (kvalitu) Citovat
Ziky.pažout Odesláno 7. září 2009 Autor Odesláno 7. září 2009 309 gt...dík moc, máš pravdu, je to vyfocený rychle mobilem. Někdy ho budeš mít možnost na nějakym srazu vidět:)..Ještě jednou děkuju Citovat
Ziky.pažout Odesláno 9. září 2009 Autor Odesláno 9. září 2009 rejty... ja kolem kauflandu projizdel asi kazdej patek kdyz jsem jel z posilky a nikdo tam nebyl , projizdel jsem asi v 18:15 a nic jenom 2 nebo 3 auta ale tvoji 206 jsem nevidel nebo je jeste jedna moznost jsem slepej ale kdybych te nevidel tak ty by sis me vsimnul:cool: Citovat
wooody Odesláno 9. září 2009 Odesláno 9. září 2009 Zkus kolem 7 to nas tam je vetsinou hafo, nebo nekdy jsme vevnitr v podzemkach pod kaufem.... Citovat
Ziky.pažout Odesláno 10. září 2009 Autor Odesláno 10. září 2009 dobre uvidim jestli tam prijedu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.