kodajz Odesláno 24. červenec 2009 Odesláno 24. červenec 2009 díky, kouknu na ten mikrobazmek jen v autokelly jsem ho nenašel v nabídce. Pohledám jinde a zkusím proměřit. Diesely mají lambdu? [upravil dne 24/7/09 kodajz] Citovat
maximum Odesláno 24. červenec 2009 Autor Odesláno 24. červenec 2009 kelly to neponuka... ja so mto kupil v elite, tiez som mal chybu v tom cidle Citovat
kodajz Odesláno 25. červenec 2009 Odesláno 25. červenec 2009 zběžně jsem se díval a nenašel. Má to čidlo vůbec verze 66 kW ???? Citovat
maximum Odesláno 25. červenec 2009 Autor Odesláno 25. červenec 2009 kedze 66KW verzia nema intercooler, tak usudzujem, ze nema ani toto cidlo, resp. ma nieco podobne niekde inde na potrubi... Citovat
kodajz Odesláno 27. červenec 2009 Odesláno 27. červenec 2009 hmmm myslím, že verze 66 kW nemá žádné takové čidlo. Nic na sání není. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.