Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Dřevák- náklaďáček


Recommended Posts

Odesláno

Samostav - pružinka je dobře, když se od sebe tlačí pakny, pacička hrábne nahoru a pak pootočí kolečkem.

Ložná plocha - zadní opěradla bych tam nechal, ty dělaj rovinu.

A prostor za předníma sedačkama na nohy by mohla být dobrá odkládací část...

Myslíš že nebude na STK pak problém?

Původně zaslal: Dundee

Pokud to vyjde, tak brzy proběhne i výměna motoru:D

http://aukro.cz/item696605569_peugeot_305_automat_1_9i.html

Sorry, ale tohohle příspěvku jsem si všiml později. :nevim

Chci z toho ten automat, kvůli tý plzeňský - možná to přehodíme celý, páč je ta v Plzni tak trochu už rozbordelařená... :nevim

Odesláno

Marcel: Pokud ji (aut. z Aukra) budeš mít, chci z ní brzdy (komplet předek).

Jinak dneska jsem si byl pro desky a mříž a po necelých třech hodinách hraní a okřikování Patrika z toho vzniklo tohle:D

post-0-14109608639363_thumb.jpg

Odesláno

Mříž je tam zatim jen na oko, přijde přidělat do toho čela (musí se zvednout o cca 3 cm) a nechám ji sklopnou. To je vlastně jedinej díl, na kterej budu muset při demontáži použít nářadí:D

post-0-14109608639903_thumb.jpg

Odesláno
Původně zaslal: Dundee

Marcel: Pokud ji (aut. z Aukra) budeš mít, chci z ní brzdy (komplet předek).

Jenže tam budou asi ty chlazený, takže jiný brzdiče a chlazený kotouče...

A stejně, někdo se mi do toho pěkně plete, takže z toho asi nic nebude...

Odesláno

Pokud tam budou chlaďáky a kola origo plechy 14\", tak bych to bral i s kotoučema a deskama (aspoň na chvíli by to stačilo). Zkoušel jsem svoje brzdiče 405 TD od Oddieho a ty mi zevnitř dřou o disk. Musel bych buď vypodložit třmen nebo disk.

Odesláno
Původně zaslal: Dundee

Pokud tam budou chlaďáky a kola origo plechy 14\", tak bych to bral i s kotoučema a deskama (aspoň na chvíli by to stačilo). Zkoušel jsem svoje brzdiče 405 TD od Oddieho a ty mi zevnitř dřou o disk. Musel bych buď vypodložit třmen nebo disk.

Teda, teď mě něco napadlo - co když chlazený brzdy musej mít alu kola? Třeba 505s ABS má speciální kola, právě kvůli ABS... :myslim

Odesláno

Tahle je sice na plechách 14\", ale jsou jiný, než mám já. A an těch svejch jsem našel jenom 1186, což je výroba, jinak žádnej jinej údaj (hledal jsem ET).

Odesláno
Původně zaslal: Dundee

Tahle je sice na plechách 14\", ale jsou jiný, než mám já. A an těch svejch jsem našel jenom 1186, což je výroba, jinak žádnej jinej údaj (hledal jsem ET).

ET máš 25, to má každý plech. Ty máš ty plechy s malejma dírkama že?

No hele, vidím to špatně s tím automatem, přihodil asi moc vysoko a víc za to nehodlám dát...

Odesláno

Tak jsem to samozřejmě projel. Jako víc jsem za to nebyl ochoten dát... :(

Jen by mě zajímalo, co s tím bude dělat. :myslim

  • O 5 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...