Peugeot_22 Odesláno 6. červenec 2009 Odesláno 6. červenec 2009 http://www.forum-auto.com/tuning/voitures-membres/sujet381658-35.htm Citovat
Peugeot_22 Odesláno 6. červenec 2009 Autor Odesláno 6. červenec 2009 205 je asi jedina varianta ale ty svetla sou moc mali chtelo by to upravit tak aby tam zustal origo blikac 309 takze je pekne říznout a udelat podle sebe:D Citovat
309GT Odesláno 6. červenec 2009 Odesláno 6. červenec 2009 To sice rozříznout můžeš,ale nepomůžeš si protože to světlo oproti blinkru bude pořát malý Citovat
309GT Odesláno 19. červenec 2009 Odesláno 19. červenec 2009 Docela brutus:bojim Jestli se mi podaří,tak vyfotim v Brodě jednu krasavici,tohle je proti tom krása.Ale každýmu se líbí něco jinýho,já bych tohle v garáži nechtěl:D PS: Ty světla nejsou rozřezaný angely,taky samo-domo...ale ty přední světla se mu docela povedli,ale blikry to kazej Citovat
N3R3Z Odesláno 19. červenec 2009 Odesláno 19. červenec 2009 humus velebnosti.. obzvlášť ten zadej je k zblitíhodný Citovat
Honza309D Odesláno 2. srpen 2009 Odesláno 2. srpen 2009 Z tohohle se mi líbí akorát ta přední maska:bojim Citovat
309GT Odesláno 3. srpen 2009 Odesláno 3. srpen 2009 To jo,ale to auto tu masku hyzdí:D:D:D Nejvíc se bavim u toho \"A\" sloupku jak jsou ty panty na LSD (Lambo Styl Doors) to je jako panty od nějaký kůlny:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.