Peta-k Odesláno 5. květen 2011 Odesláno 5. květen 2011 http://www.autoesa.cz/karta/peugeot-106-1-4-sport/1164771.html mam o ni zajem ...... myslim si ze je lepsi jak ta modra co jsem sem daval..... co si o ni myslite? Citovat
PetrRS Odesláno 5. květen 2011 Odesláno 5. květen 2011 zajímavý stav tachometru... ale taky možná náhoda :-) Citovat
kujon106 Odesláno 5. květen 2011 Autor Odesláno 5. květen 2011 Předražený. Za 30 - 35 (max) jo, 45 ne. Zrcátko bude jedno asi kaput a druhý do toho stavu nemá daleko, sedadlo řidiče má jeden bok KO, na liťáky kdo nacvaknul závaží tomu bych zlomil hnátu, zadní nárazník poškozenej (díra asi na vejfuk od nějakýho tuzera), zadní náprava je už viditelně hodně unavená a kilometrům nevěřim Citovat
Peta-k Odesláno 5. květen 2011 Odesláno 5. květen 2011 aha :D:D jsem rad za nazory zkusenejsim diky.... Citovat
Peta-k Odesláno 8. květen 2011 Odesláno 8. květen 2011 tak mam nejaky info o ty modry 1.4.....rozvody delany cca 80 000km bude potreba vymenit cca za rok vyfuk....ma to popaleny lak na kapote necuka pojizdy plne eko je 3000kc ma to prej tricestny rizeny katalyzator....naprava ok....ale moc bych tomu neveril.... [upravil dne 8/5/11 10:19 Peta-k] Citovat
PetrRS Odesláno 8. květen 2011 Odesláno 8. květen 2011 Ty sem dáváš teda auta Té červené z nějakýho důvodu nevěřím ikdyž vypadá krásně a ta modrá S1 se mi nezdá už vůbec... Co s tou kapotou dělali? smažili vajíčka nebo co??? Citovat
Lentilka Odesláno 8. květen 2011 Odesláno 8. květen 2011 Nechcete někdo výfuk? Magnex z UK http://aukro.cz/show_item.php?item=1604721468 [upravil dne 8.5.2011 15:46 Lentilka] Citovat
vohon Odesláno 8. květen 2011 Odesláno 8. květen 2011 jezisi....http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/106/8815044 zakladam verejnou sbirku na auto pro mě Citovat
Jimmy106 Odesláno 8. květen 2011 Odesláno 8. květen 2011 vypada pekne, a jako plus bych videl to, ze tam zverejnil VIN, takze si muze kdokoli proklepnout, co se s autem kdy delo.. Citovat
BiFF Odesláno 9. květen 2011 Odesláno 9. květen 2011 Volvik taky prodava byvalou od JakubaGTI za 60 000 Citovat
kujon106 Odesláno 9. květen 2011 Autor Odesláno 9. květen 2011 Za 60? To je moc hezká cenovka, divim se že s tim šel tak dolů. To bych si ho radši nechal Citovat
Jeny Odesláno 11. květen 2011 Odesláno 11. květen 2011 Tak xsi/rallye S1 slátanina už je zase na prodej:D Nemít to tak daleko, tak už jí mam na zahradě http://auto.bazos.cz/inzerat/9546593/8000Kc.php Citovat
kujon106 Odesláno 11. květen 2011 Autor Odesláno 11. květen 2011 Proč? Na tom autě maj viditelně největší cenu ty rallye lemy Citovat
Jeny Odesláno 11. květen 2011 Odesláno 11. květen 2011 lemy mam doma:D Ale další by se hodily:D, plus bych z toho potřeboval přední nárazník, červenej koberec a náhradní motor by taky nebyl na škodu + možná to náprava, jestli by byla opravdu v dobrým stavu:D Citovat
kujon106 Odesláno 11. květen 2011 Autor Odesláno 11. květen 2011 To ale má furt do 8k daleko Jo, kdyby to bylo za 3k, tak prosim Citovat
Jeny Odesláno 11. květen 2011 Odesláno 11. květen 2011 tak jasně, že bych chtěl s cenou trošku hejbnout:) Ale na druhou stranu, 3 tisíce má hodnotu jenom samotná převodovka, tedy pokud je z xsi:) Což ale majitel určitě neví Citovat
Lentilka Odesláno 11. květen 2011 Odesláno 11. květen 2011 v tom je fakt 1,3 rally motor? že tam není rally sání... [upravil dne 11.5.2011 23:55 Lentilka] Citovat
Jimmy106 Odesláno 11. květen 2011 Odesláno 11. květen 2011 koukam ze to je podobnej blazen, co dela z normal verze \"spotraka\" jinak ty lemy mi k tomu autu strasne nesedii pak by me zajimalo co to je za vyfikundaci na tech steracich a na te strese mezi sibrem a prednim sklem.... Jinak Jeny, k cemu by ti ten naraznik byl? dyt je nahore kompletne sedivej / vysisovanej... Jinak za 8k fakt moc, kdyz nema ani papiry... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.