Lentilka Odesláno 11. duben 2011 Odesláno 11. duben 2011 mám zálusk na Team dynamics a ty samý plechy mám ještě jedny doma, sice hnusný černý ale není problém je dát do komaxitu zase Citovat
jiri106xs Odesláno 11. duben 2011 Odesláno 11. duben 2011 Na TD jsem zrovna předevčírem koukal a z Anglie to vycházelo téměř o 7000,- levněji, než u českého zastoupení. Citovat
Jeny Odesláno 11. duben 2011 Odesláno 11. duben 2011 já si spíš myslim, že Lentilka je bude mít od Jaffy, nebo se mýlim? Citovat
Lentilka Odesláno 11. duben 2011 Odesláno 11. duben 2011 pokud auto prodá bez kol a bude na mě myslet tak jo;) Citovat
jaffa Odesláno 12. duben 2011 Odesláno 12. duben 2011 sežeňte kupce na auto a dám i provizi pokud se prodá bez kol (65tis) nebo s koly (73tis) - provize 3 tisíce a myslím to vážně! Citovat
kujon106 Odesláno 12. duben 2011 Autor Odesláno 12. duben 2011 A cože to prodáváš, nekupoval si to nedávno? Citovat
jaffa Odesláno 12. duben 2011 Odesláno 12. duben 2011 ano mám to asi 4 měsíce, ale z jistých rodinných důvodů jsem nucen koupit nějaké větší auto pokud bych měl peníze něchám si ho a dodělám ke své spokojenosti, ale bohužel finanční situace mi nedovolí mít dvě auta.... Citovat
Lentilka Odesláno 12. duben 2011 Odesláno 12. duben 2011 jako provizi chci ty kola s tím že tam dám ty moje... Citovat
Pipisekr Odesláno 13. duben 2011 Odesláno 13. duben 2011 nějaká ta sedačka origoš by se stále nenašla? Citovat
Jimmy106 Odesláno 13. duben 2011 Odesláno 13. duben 2011 a jakej mas interier?? jestli takovejhle tak se mi doma vali obe predni sedacky.. Citovat
Lentilka Odesláno 15. duben 2011 Odesláno 15. duben 2011 AIR INTAKE http://cgi.ebay.co.uk/PEUGEOT-106-1-4-1-6-16V-GTI-COLD-RAM-AIR-INDUCTION-KIT-/150558055929?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item230df59df9 Citovat
PetrRS Odesláno 19. duben 2011 Odesláno 19. duben 2011 http://auta.yauto.cz/peugeot-106-gti-1-6-s16-749546.html řekl bych že za ty prachy to nikdo nekoupí Citovat
kujon106 Odesláno 19. duben 2011 Autor Odesláno 19. duben 2011 Tenhle slepenec už tam je kdoví jak dlouho. Startoval tušim za 110k kč. Citovat
Welis Odesláno 24. duben 2011 Odesláno 24. duben 2011 http://aukro.cz/kola-3x98-peugeot-citroen-i1573383267.html Citovat
PetrRS Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 http://www.eautobazar.com/!new/detail_inzerat.php?id=MUSIL%2FAG838%2F15.4.2011&zBazaru=true Ty kola bych hned bral :o:o Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.