vohon Odesláno 28. září 2010 Odesláno 28. září 2010 http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/106/8353139 Citovat
go.play Odesláno 28. září 2010 Odesláno 28. září 2010 no to vypadá zajímavě ale že by to mělo najeto jen 125 tis? Citovat
Jeny Odesláno 29. září 2010 Odesláno 29. září 2010 http://aukro.cz/item1250562602_kit_peugeot_106.html Docela by mě zajímalo, co to je za kit. Už den hledám na googlu a nic. Taky jsem psal paní přes aukro a ta se neozývá Citovat
106sťák Odesláno 29. září 2010 Odesláno 29. září 2010 http://aukro.cz/item1250562602_kit_peugeot_106.html Docela by mě zajímalo, co to je za kit. Už den hledám na googlu a nic. Taky jsem psal paní přes aukro a ta se neozývá co vím je to na s1,ale nevím jak je to stou homologací to se mi nejak nezdá Citovat
jiri106xs Odesláno 29. září 2010 Odesláno 29. září 2010 A není to něco jako S1 maxi??? Taky se na ně něco takového myslím dělalo... Citovat
106sťák Odesláno 29. září 2010 Odesláno 29. září 2010 rozhodně by to nevypadalo špatně na autě Citovat
Jeny Odesláno 29. září 2010 Odesláno 29. září 2010 To že to je na S1 vím;) Spíš mě udiuje, že je tam \"homologace\" peugeot a jinej kit na 106 než na S2 maxi jsem nenašel edit: Tak mi napsala ta paní, že žádnou fotku, jak to vypadalo na autě, nemá. Takže pátrání pokračuje. Začíná to vypadat, že to bude něco dost raritní... [upravil dne 29/9/10 od Jeny] Citovat
106ka Odesláno 29. září 2010 Odesláno 29. září 2010 Guttman http://www.designercars.net/membercars/512 3ku to možná stálo v markách Citovat
Jeny Odesláno 29. září 2010 Odesláno 29. září 2010 a doprd*le:D. Sice gutmann, ale dobrej hnus edit:D: tady to vypadá dobře [upravil dne 29/9/10 od Jeny] Citovat
kujon106 Odesláno 29. září 2010 Autor Odesláno 29. září 2010 Ta černá vypadá jako když se do pěti minut rozpadne Ale kit nevypadá zas tak zle a tipuju že novej byl fakt za raketu Citovat
Lentilka Odesláno 29. září 2010 Odesláno 29. září 2010 Peugeot 106 G16 Guttman S1 [upravil dne 29.9.2010 od Lentilka] [upravil dne 29.9.2010 od Lentilka] Citovat
Pipisekr Odesláno 30. září 2010 Odesláno 30. září 2010 Velmi pěkná úpravička :mrk http://auta.yauto.cz/peugeot-106-peugeot-106-496588.html Citovat
kujon106 Odesláno 30. září 2010 Autor Odesláno 30. září 2010 Tak jeslti tohle je velmi pěkná úpravička, tak já sem čínskej bůh srandy Tohle bych já osobně označil jako totál hegeš, alias kekel Ale samozřejmě dle vkusu každého soudruha Navíc cena toho auta je naproso mimo, z říše snů. Rok 98, 1.1 motor. - reál cena kolem 35k. Mínus tuzing = 25k. [upravil dne 30.9.10 od kujon106] Citovat
Jimmy106 Odesláno 30. září 2010 Odesláno 30. září 2010 tak s Kujonovym prispevkem se neda nesouhlasit.. dost jsem se taky nsmal.. prej Minus tuzing=25 jako zabil jsi no.. Citovat
BiFF Odesláno 30. září 2010 Odesláno 30. září 2010 je to maras !!! boze to je hnus clovek az cumi co kdo dokaze stvorit :-D Citovat
Cardaaa Odesláno 30. září 2010 Odesláno 30. září 2010 jediná pěkná věc na tom autě je ta rozpěrná tyč a sedačky [upravil dne 30/9/10 od Cardaaa] Citovat
Rick-MX Odesláno 30. září 2010 Odesláno 30. září 2010 chudák auto, když musí trpět takovýho majitele ... Citovat
Pipisekr Odesláno 3. říjen 2010 Odesláno 3. říjen 2010 co tohle? http://autobazar.avizo.cz/peugeot-106-1-4i-sport-3937653.html Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.