jadek Odesláno 14. březen 2010 Odesláno 14. březen 2010 luksa: nevim jak z NL ale z německa to stojí cca 10 tisíc ? Jen dovoz Citovat
go.play Odesláno 14. březen 2010 Odesláno 14. březen 2010 http://www.sportovnivozy.cz/9304-citroen-saxo-louny ----- to je docela slušná cena Citovat
kujon106 Odesláno 14. březen 2010 Autor Odesláno 14. březen 2010 Já za dovoz taky platil nějakejch 10t. kč. Když jí miluješ, tak není co řešit Citovat
luky106rolandgaros Odesláno 14. březen 2010 Odesláno 14. březen 2010 http://www.rally24.com/rally-cars-for-sale/rally-car-3970.html?utm_source=ewrc.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=ewrc.cz to je nadhera..... a když jsi to dáte přeložit do češtiny tak je tam bomba cena:-D Citovat
Cardaaa Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 tady pěkný gti až na pravostranný řízení http://cgi.ebay.co.uk/1998-PEUGEOT-106-GTI-RED_W0QQitemZ260563663353QQcmdZViewItemQQptZAutomobiles_UK?hash=item3caacdf9f9 [upravil dne 15/3/10 Cardaaa] Citovat
s1600 Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 V Anglii sezenes GTi za 1500 pounds,coz je krasa. Navic je lich tam jak hub po desti. Jen to RHD,no.. Citovat
Fr3sh Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 to neni snad tak slozity prehodit ne? ja bych to videl jen na palubovku a rizeni maximalne neco na dverich...to je muj nazor...kamarad takhle dotahnul Lotuse a prestavil ho uplne bez problemu Citovat
s1600 Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 Slozity to nebude,cenove na tom bude stale lepe. Kdyz uz bych neco pritahl,nechal bych RHD a mel to jako track day car. Citovat
Fr3sh Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 spis nevim jak to funguje s prihlasenim...bude to totiz asi prestavba...aby to nebylo moc slozity Citovat
s1600 Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 Znam jednoho cloveka,co prihlasi i RHD. Jednoduchy to neni,ale da se to. Citovat
Jeny Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 další možnost by mohla být sportovní průkaz Citovat
go.play Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 myslim si že to není jen tak ta přestavba, palubka, řízení, pedály, stěrače, nevim jestli se musí vyměnit i světla nebo jestli stačí jen seštelovat ..... zajímalo by mě ale na kolik vyjde ta přestavba a jestli se to opravdu vyplatí, i s přepisem a dovozem Citovat
Cardaaa Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 taky podle toho jak seženeš drahý ty díly, který musíš vyměnit...třeba jestli jetý nebo nový a tak;) Citovat
go.play Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 no takže když to člověk sečte, tak se to vůbec nevyplatí Citovat
Cardaaa Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 no joo ale když si zase vezmeš že sehnat kloudnou s16 v čr bude čím dál složitější... jako že už ted není moc na výběr.. tak člověku nic jinýho nezbude:bojim Citovat
Lentilka Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 ten člověk co je schopnej přihlásit auto z anglie není to náhodou zemi z TF? Citovat
go.play Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 Cardaaa: to máš pravdu že tady u nás není z čeho vybírat, ale kdo si myslí, že dovízt auto z anglie se vyplatí, tak nevim nevim ... Citovat
Cardaaa Odesláno 15. březen 2010 Odesláno 15. březen 2010 go.play:to joo anglie to je si myslím poslední altrnativa.. máme tu přece ještě helmuty, Francouze Italy atd;) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.