go.play Odesláno 10. červen 2012 Odesláno 10. červen 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/15675994/Peugeot-106-S16-sport.php ... ty speedliny Citovat
kujon106 Odesláno 10. červen 2012 Autor Odesláno 10. červen 2012 Nevypadá zle, za necelejch 70 i s introšem dle mě solidní cena. Citovat
FiFa_cze Odesláno 10. červen 2012 Odesláno 10. červen 2012 No ta už je tam asi tak 3/4 roku a nikdo ji nechce nebo spíš nikdo není ochotnej dát za to ty prachy.. Citovat
booriiss Odesláno 10. červen 2012 Odesláno 10. červen 2012 Tu ma kamarád, je v.tom proinvestovano kupa peněz... Nedávno delany motor atd. Ale asi pouze pro ty kdo to ocení...(150-160 koní) Citovat
Lentilka Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 no hlavně to není S16 ale poslepovanej Garros nebo něco podobnyho... Citovat
booriiss Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 jaký gyrosek?... ta stříbrná je čistekrevná s16! Citovat
Lentilka Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 vyhrává sprinty v mýtě? už jednou se to auto tady řešilo, teda myslim že je to zrovna tohle a jirka tu sem dával fotky z nějakýho srazu kde to bylo krásně vidět jak je to poslepovany... a jestli je to jiný auto tak se omlouvám za mystifikaci ale řekl bych že si to pamatuju dobře... a že má lemy narazniky motor napravy z S16 ještě nemusí znamenat že to čistokrevná S16 je Citovat
go.play Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 matně si pamatuju, že se tu něco takovýho řešilo, někdo sem dával i fotky Citovat
neutral Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 zkuste to někdo najít, kde se to řešilo, ať je jasno Citovat
neutral Odesláno 12. červen 2012 Odesláno 12. červen 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/16597148/Prodam-Peugeot-106-SPORT-14.php http://auto.bazos.cz/inzerat/16273286/nd-na-Peugeot-10616xsrv95.php náhradní díly Citovat
FiFa_cze Odesláno 12. červen 2012 Odesláno 12. červen 2012 Ten červenej sport je fakt krásnej Citovat
booriiss Odesláno 12. červen 2012 Odesláno 12. červen 2012 Asi se bavíme o stejným autě nechci se hádat i kdyby to nebyla čistokrevná s16 tak je vyšlechtěná na 150 poníků a jede ukrutně! Citovat
jiri106xs Odesláno 12. červen 2012 Odesláno 12. červen 2012 Pozor, co se týká té stříbrné, tak to není ta, co jsem kdysi dával fotky... Kluci měli dvě. Tuhle stříbrnou a pak právě tu poslepovanou ze všeho možného. Jela moc hezky, ale 150 poníků rozhodně nemá... [upravil dne 12.6.2012 13:38 od jiri106xs] Citovat
loki Odesláno 12. červen 2012 Odesláno 12. červen 2012 to neutral:ten inzerát na 1.6xs je muj,je itady v inzerci Citovat
loki Odesláno 12. červen 2012 Odesláno 12. červen 2012 to Boorriss:chci se zeptat jestli jsi nahodou nekupoval motor 1.3 rally na 205 foru.Co s ním zamejšlýš Citovat
booriiss Odesláno 13. červen 2012 Odesláno 13. červen 2012 Mám Ho doma no, kluka webrovyho... Věc se ma tak, že do 14 dnů jedu pro zbytek auta a bude se stavět origo 1.3 rallye. Jinak motor je jak nový poctivých 100 tis, převodovka nemá vůbec v zadny pace vuli. Je to fakt zachovali.... Citovat
booriiss Odesláno 13. červen 2012 Odesláno 13. červen 2012 Jinak mi volali i kluci že sr a nabízely podle stavu i 1000 ecek;) Citovat
booriiss Odesláno 13. červen 2012 Odesláno 13. červen 2012 Teď je v tom jiný motor, nové udělaný... Ale podle toho co říkal tak se mě to taky nezdálo na 150... Na motorů je odlehceny setrvak+ vše vyváženo, snížena hlava co šla, prebrouseny sériový vačky, zkrácené origo to plastovy sani( počítal to místní machr na motory p.černý) myslím mezi klapkou a vstrikama, nějakej \"namachrovanej\" vzduchový filtr, lazene svody. Ale je tam seriova mapa v jednotce:/ no intros k tomu ma. Jirko nevím kdy si to auto viděl ty, ale tohle se dělalo teď na podzim...jinak myslím že to není špatný auto, pokud se někomu líbí ať se toho nebojí a zavolá majiteli, ten mu řekne víc. Tím už koncim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.