Jimmy106 Odesláno 7. prosinec 2011 Odesláno 7. prosinec 2011 pokud je to rallye tak chudak teda... a asi je to skladacka a nebo nekdo, kdo vubec netusi, co vlastni.. Citovat
Jeny Odesláno 7. prosinec 2011 Odesláno 7. prosinec 2011 ty jo, to je ta z klatov, jak jsem tu někde psal, že tam jezdí. Z dálky vypadala líp. Přemýšlim, jestli nepřihodim:myslim Citovat
jiri106xs Odesláno 7. prosinec 2011 Odesláno 7. prosinec 2011 Je to bohužel slátanina... S majitelem jsem si psal, zasílal mi fotky motoru a je to tak, že v autě je 1.3 rallye, ale podle techničáku je to 1.4 55kw. Chtěl jsem si jí vzít na renovaci, ale v tomhle případě leda tak na díly... [upravil dne 7.12.2011 11:33 od jiri106xs] Citovat
Jeny Odesláno 7. prosinec 2011 Odesláno 7. prosinec 2011 mam takovou zachraňovací náladu, ale vypadá pěkně dobitá Citovat
Grim Odesláno 7. prosinec 2011 Odesláno 7. prosinec 2011 Sakra škoda že nemám zrovna prachy, jinak bych ji na díly bral hnedka Citovat
Jimmy106 Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 http://autobazar.hyperinzerce.cz/peugeot/inzerat/5153871-peugeot-106-gti-nabidka-cesky-krumlov/ zase tu splacaninu nekdo prodava Citovat
kujon106 Odesláno 12. prosinec 2011 Autor Odesláno 12. prosinec 2011 to je zas ten slepenec. Za 93 imho neprodejný, i když je to dle popisu 2003 a má hafo úprav. Ta žlutá v kombinaci s černou je prostě echt hnusná a korunu tomu všemu dává ten hegeš na střeše. Za 70, s tim že majitel přelakuje tu hrůzu na černo, si myslim že to je prodejný. Citovat
Guest honzik.ck Odesláno 12. prosinec 2011 Odesláno 12. prosinec 2011 Tak hoši ten \"hegeš\" sem dnes prodal Citovat
kujon106 Odesláno 12. prosinec 2011 Autor Odesláno 12. prosinec 2011 Nic proti tobě, někdo to tak pokrášlil už předem Za kolik šla, 93? Tak to upřímná gratulace Citovat
Guest honzik.ck Odesláno 12. prosinec 2011 Odesláno 12. prosinec 2011 Ne v pohodě... 93 + 6 za zimáky a ty černý plasty co sem k tomu měl. Jináč ta střecha byla jen folie... když sem to auto kupoval měl sem ůsměv od ucha k uchu. a dnes měl ten usměv klučina doufam že mu bude dlouho :supersloužit. Mějte se tu fajn rád sem to tu pročítal... Citovat
Jimmy106 Odesláno 12. prosinec 2011 Odesláno 12. prosinec 2011 Takze konecna cena 99k? Tak to mas koukam genialni obchodni talent ja bych teda tolik nedal.. radeji bych koupil nejakou seriovku za 50 a zbytek bych dal do oprav a pripadnych uprav.... hlavne ta dvoubarevna kombinace je opravdu nevkusna.. [upravil dne 12/12/11 18:32 od Jimmy106] Citovat
106ka Odesláno 12. prosinec 2011 Odesláno 12. prosinec 2011 Kde se dá koupit nedo**baná S16 za 50? Citovat
Lentilka Odesláno 12. prosinec 2011 Odesláno 12. prosinec 2011 to koupil nějakej BLB jak já když jsem tu moji kupoval za 145tis :D Citovat
Jimmy106 Odesláno 12. prosinec 2011 Odesláno 12. prosinec 2011 Lentilka: no ale tak ty uz ji mas nejak dyl ne? 145k je uz dcl dost.. Citovat
Lentilka Odesláno 13. prosinec 2011 Odesláno 13. prosinec 2011 v lednu 4 roky... ale dobrej kauf, limitovaná sportovní verze psal, 130 koní, v čr první majitel, rv 2001, 42tis najetýho, nebouraná... škoda že jsem tomu nerozuměl... rozstřelená na všechny strany myslim, kilometry sražený o 25tis... Citovat
FiFa_cze Odesláno 13. prosinec 2011 Odesláno 13. prosinec 2011 106ka : Tady je jedna http://www.sportovnivozy.cz/22545-peugeot-106-gti-16-16v-s16-hostivice-praha-zapad Ale chce to tam zajet a omrknout Citovat
go.play Odesláno 13. prosinec 2011 Odesláno 13. prosinec 2011 na tuhle volal asi před dvěma týdny kámoš, zjišťoval jsem tady, jestli o tom autě někdo něco neví ...... frajer prej začal do telefonu něco blekotat a koktat, tak prej nic moc nebude Citovat
Jimmy106 Odesláno 13. prosinec 2011 Odesláno 13. prosinec 2011 Lentilka: heh, dobry no ale tak aspon uz ses chytrejsi a priste si das sakra pozor;) 106ka: presne tuhle jsem mel na mysli, navic tenhle inzerat sem pred nejakou dobou (neni to uplne dlouho) daval tusim ze Biff Citovat
106ka Odesláno 13. prosinec 2011 Odesláno 13. prosinec 2011 na ten inzerát jsme 3x volali a nikdo to nezvedal takže asi neni aktual Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.