Dr!v3R Odesláno 17. červen 2009 Odesláno 17. červen 2009 Zdravim, zalibil se mi tenhle naraznik na 406C ale nekdo ho mozna koupi http://auto.bazos.cz/inzerat/3423133/Naraznik-na-Peugeot-406-coupe.php Tady sou na 306tku prahy http://auto.bazos.cz/inzerat/3488902/Peugeot-306-prahy.php [upravil dne 17/6/09 Dr!v3R] Citovat
Creams Odesláno 17. červen 2009 Odesláno 17. červen 2009 Co se ti na něm líbí ? vypadá strašidelně :-D Citovat
MaPiv Odesláno 17. červen 2009 Odesláno 17. červen 2009 Původně zaslal: Dr!v3R Zdravim, zalibil se mi tenhle naraznik na 406C ale nekdo ho mozna koupi http://auto.bazos.cz/inzerat/3423133/Naraznik-na-Peugeot-406-coupe.php Tak jen pro info. Na fotce vypadá dobře, ale já jej viděl ve skutečnosti. Byl jsem se na něj podívat v Boleslavi u něj doma. Je 2x popraskaný, lak je nastříkaný ze spreje, no prostě děs a hrůza. Ani za 200,-Kč bych ho nekoupil. Citovat
Dr!v3R Odesláno 17. červen 2009 Autor Odesláno 17. červen 2009 Ok, jen sem to hodil kdyby se nekomu zalibil - snaha se ceni ne ?:-)) Citovat
309GT Odesláno 17. červen 2009 Odesláno 17. červen 2009 Jinak ty prahy jsou nafocené na bývalém autě Martyho777:D Ten klučina co to inzeruje bydlí kousek odemně,má toho doslova 6půlek:D Citovat
Rejty Odesláno 17. červen 2009 Odesláno 17. červen 2009 prahy schvaluju ale chtelo by se tozamyslet nad tim zadnim naraznikem...neni moc efektivni co se designu tyče:)))) Citovat
Dr!v3R Odesláno 17. červen 2009 Autor Odesláno 17. červen 2009 Tak martyho pozdravuj a ze tu ma reklamu ( ) Rejty: kazdej ma jinej vkus Citovat
309GT Odesláno 17. červen 2009 Odesláno 17. červen 2009 To nedělá Marty:D Jinak ten nárazník bych si asi na auto nedal,ale jak je psáno,je to věc vkusu:cool: Citovat
Rejty Odesláno 17. červen 2009 Odesláno 17. červen 2009 Původně zaslal: Dr!v3R Tak martyho pozdravuj a ze tu ma reklamu ( ) Rejty: kazdej ma jinej vkus a vovo vo tom to celé je:)))) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.