Infinity0 Odesláno 6. červen 2009 Odesláno 6. červen 2009 Dobry den,mam prosbu.Hledam autobaterie na peugeot 206 2,0 HDI-nejake oznaceni,popis,cena.Pokud mozno kvalitni ale levnejsi.Treba Varta.Hledala jsem na internetu ale baterii,rozmeru a ruznych kapacit je nejak vic nez jsem ocekavala.Mnohokrat diky za odpoved.Vrstalova. Citovat
Pe.Tr Odesláno 12. červen 2009 Odesláno 12. červen 2009 tak koukám že kluci ze servisu byli rychlejší , pozor jen aby se vešel kryt baterie pokud ho máte. [upravil dne 12/6/09 Pe.Tr] Citovat
Infinity0 Odesláno 13. červen 2009 Autor Odesláno 13. červen 2009 I vám-tobě moc díky...:-)...Sama jsem nečekala tak rychlé odpovědi...díkybohu za peugeot-club forum...:-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.