kujon106 Odesláno 6. červen 2009 Odesláno 6. červen 2009 Přátelé a kamarádi Letos se opět uskuteční tradiční saxosraz v Pávově u Jihlavy. Minulej rok sme tam s Kubou byli a myslim si, že to byla akce vícenež vydařená. Letos to připadlo na 27. - 28.6. Vše potřebné najdete tady. Já jedu určitě , takže s kým se tam potkám? Citovat
Peta-k Odesláno 7. červen 2009 Odesláno 7. červen 2009 zdrawim takly konečne neco u jihlavy super myslim si ze bych taky mohl dojed mam to cca 20km:Dnebudu předbihat určo řeknu o neco dýl snad nepujdu do prace!! Citovat
kujon106 Odesláno 7. červen 2009 Autor Odesláno 7. červen 2009 Ok, tož se tam kdyžtak potkáme ale překvapuje mě že sme zatim jen dva - je to asi největší setkání francouzkejch splašenejch krabiček v ČR a nakonec tam snad budem jen dva se 106, ne? Citovat
Peta-k Odesláno 7. červen 2009 Odesláno 7. červen 2009 asi to tak vypada no ale času je jete relativne dost tak si myslim ze jse jete nekdo přihlasi!!!veřím tomu dneska večer kouknou na forum a uvidime!!když je pekne počasi tak proč sedet u komplu! Citovat
Lentilka Odesláno 7. červen 2009 Odesláno 7. červen 2009 Znáš to, když do toho nic nepřijde.... Citovat
kujon106 Odesláno 8. červen 2009 Autor Odesláno 8. červen 2009 Vojto, já tě moc rád uvidim, ale otázkou zůstává, jestli tě v tom dehto_dýmu vůbec uvidim :D Citovat
agresssor Odesláno 8. červen 2009 Odesláno 8. červen 2009 mily kujonku je videt ze nic nevis:) my mame doma saxo vis:P:P:P:P:P:P Citovat
kujon106 Odesláno 8. červen 2009 Autor Odesláno 8. červen 2009 No jo, vidiš, to mě nenapadlo. Hluboká omluva Citovat
Lentilka Odesláno 18. červen 2009 Odesláno 18. červen 2009 Tak já nejedu:( ale na šebetov mám nahlášenou dovolenou tak se uvidíme tam... Citovat
kujon106 Odesláno 19. červen 2009 Autor Odesláno 19. červen 2009 P-106!> Hele, žes to byl ty, s kterym sem se potkal v pondělí jednou v Chotěboři a podruhý na cestě Chotěboř -> Ždírec Citovat
P-106! Odesláno 19. červen 2009 Odesláno 19. červen 2009 no jestli mas cernou 106 novej model .. tk to jsem byl ja no :-) Citovat
jakub106GTI Odesláno 24. červen 2009 Odesláno 24. červen 2009 tak kdo se tam teda ukáže???????já dorazím v sobotu - doufám že bude hezky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.