SV 24 Odesláno 5. červen 2009 Autor Odesláno 5. červen 2009 sem si te nevsiml! Si mel do me strcit! Citovat
vinorak Odesláno 5. červen 2009 Odesláno 5. červen 2009 to bych musel vědět jak vypadáš sem šel ven a koukám že tam stojí hezká 309ka a že už sem jí někde viděl Citovat
SV 24 Odesláno 5. červen 2009 Autor Odesláno 5. červen 2009 no hezka.Neumita! Tak priste pockej u meho auta a dame rec! Citovat
SV 24 Odesláno 24. říjen 2009 Autor Odesláno 24. říjen 2009 tak bude zrejme na prodej.Myslite,ze 14.000kc je realna cena?! Citovat
SV 24 Odesláno 24. říjen 2009 Autor Odesláno 24. říjen 2009 no je orezla a asi koupim jinou kastli a prendam motor a dily... Citovat
309Fun Odesláno 24. říjen 2009 Odesláno 24. říjen 2009 jak moc ti to rezne ? nevyplati se to spis vyvarit ? Citovat
SV 24 Odesláno 24. říjen 2009 Autor Odesláno 24. říjen 2009 hele jsou potreba prahy,a uz to postoupilo k podlaze,u zadniho nosniku a u preedniho na jedne strane... To uz se asi nevyplati... Citovat
309Fun Odesláno 24. říjen 2009 Odesláno 24. říjen 2009 No,kdyby to bylo na me,tak to radsi vyvarim,protoze prekopavat vsechno do jiny kastle bude vic prace... a pak jeste prebouchat cisla Citovat
SV 24 Odesláno 24. říjen 2009 Autor Odesláno 24. říjen 2009 ty jo ale to bude pekne drahy to vsechno udelat! To me vyjde levnejc to prehazet Citovat
309Fun Odesláno 24. říjen 2009 Odesláno 24. říjen 2009 to asi jo,ale vis jak to bejva,pak az ti budou prochazet jednotlivy dily rukama tak si udelas peknej seznam dilu co potrebujou vymenit Citovat
SV 24 Odesláno 24. říjen 2009 Autor Odesláno 24. říjen 2009 ja bych rovnou tam dal napravu GTi a motor Mi16 nebo 2.0 turbo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.