Peugeot_22 Odesláno 23. červen 2009 Autor Odesláno 23. červen 2009 Tak tohle sem našel na netu treba se nekomu bude hodit koukám že je na tom i GTI nárazník kterej se tady dost scháníhttp://ostatni-dily-prislusenstvi.sbazar.cz/peugeot-309-1-9i-72kw-xs-dily-ryzoviste-o2778273.html Citovat
N3R3Z Odesláno 23. červen 2009 Odesláno 23. červen 2009 hmm starej model už moc lidí nemá... z tohole tak max. očesat přední, zadní nárazník a sedačky... jinak nic moc Citovat
Peugeot_22 Odesláno 23. červen 2009 Autor Odesláno 23. červen 2009 Pořád mi ale vrtá vhlavě ten nárazník myslim že z 306 je to dobrá volba myslim že ten dotyčný ví (309 GT:D) Citovat
309GT Odesláno 23. červen 2009 Odesláno 23. červen 2009 Přesně podle toho jsem to dělal,akorát jsem už nedával nic pod,nelíbí se mi to:myslim Citovat
Peugeot_22 Odesláno 2. červenec 2009 Autor Odesláno 2. červenec 2009 Lidi nevíte o nake 309 GTI do deseti tisíc podminkou je aby to bylo pojizdny a na papírech Citovat
N3R3Z Odesláno 2. červenec 2009 Odesláno 2. červenec 2009 no nevím nevím jestli seženeš pojízdný GTI s papírama do 10 tisíc... jestli jo, tak to určitě bude otřesnej vrak... to si radši sežeň zachovalej motor a přebuduj si svou 309 na GTI Citovat
Peugeot_22 Odesláno 4. červenec 2009 Autor Odesláno 4. červenec 2009 Neboj uz sem videl nepotrebuju aby to bylo primo GTI staci 1.9i ten motor je stejnej chci to jen na upravy a trochu si stim vyhrat takze pocitam stim ze ten stav nebude 100% Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.