Andreww Odesláno 17. září 2010 Odesláno 17. září 2010 Rejty tleskám:potlesk Předek do laku a je to paráda. Citovat
Rejty Odesláno 18. září 2010 Autor Odesláno 18. září 2010 woody..co libi se ti....mel bych jich vic:-D andreww lakovat se bude v zime vetsina auta...tak si musim pockat:-Dprobehnou jeste nejake upravy na kastli Citovat
Rejty Odesláno 18. září 2010 Autor Odesláno 18. září 2010 MCabman vubec....auto je proste stejne snizene.....ale v kufru nic nevozim.ale az dam hifi trochu to kecne..popripade se zadni naprava snizi..predek kvuli sirokym kolum niz nedam.ale je to idealni..muzu se obcas aspon poradne svezt Citovat
Rejty Odesláno 20. září 2010 Autor Odesláno 20. září 2010 nemel by nekdo 35tku prurez n apajeci kabel k zesilovaci....4 metry pls?????? mam vse terminal na rozboceni napajeni,pac nechci tahat dva napajeci kabely pres cele auto:-D Citovat
Rejty Odesláno 20. září 2010 Autor Odesláno 20. září 2010 reknu vam lidi za 14 dni ctyrikrat rozebrany komplet interier je peklo..ale natqazene kabely dneska zitra kompa do dveri a snad bedna na sub Citovat
wooody Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 líběj proto sem je tam měl cca před 3ma měsícema :_D Citovat
Rejty Odesláno 21. září 2010 Autor Odesláno 21. září 2010 tak jsem dneska dokoncil instalaci audia.. prob ehly nejake zmeny... takže radio http://www.prodej-autohifi.cz/autoradia/s-cd/alpine-cda-9851r.php zesilovac http://www.ahc.cz/clanek.php?cislo=28 http://www.autohificlub.cz/forum/7/1277783-p-6tikanalovy-rodek-r680a2/0 monoblok http://www.autohifi-jean.cz/zesilovac-s ... rrency=GBP predni kompa http://www.rm-sound.de/oxid.php/cl/deta ... 41.8830929 zadni koaxialy http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/magnat-edition-693 woofer: http://www.audioves.cz/Hifonics/Hifonics-TXi-12D4_g2892.html [upravil dne 21/9/10 od Rejty] Citovat
Rejty Odesláno 23. září 2010 Autor Odesláno 23. září 2010 prestaly se mi libit folie..ztak je strhnu ...uz cekam jen na monoblok....dokoupim pak nove zadni kompa,pac ty magnaty sou nejak KO Citovat
winco Odesláno 23. září 2010 Odesláno 23. září 2010 v zadu by som tie folie nehal a v predu ich daj dole ked sa ti nelubia....ale ja bych je prave že chcel komplet na celom aute Citovat
Rejty Odesláno 23. září 2010 Autor Odesláno 23. září 2010 za prve uz provokuju dost s tema kolama....a za druhe mne se uz nelibi:-D a zanikl upln e interier:-D Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 23. září 2010 Odesláno 23. září 2010 ja provokoval predevcirem cajti a dostal jsem 1500 povolena hlucnost 87dB namereno 125dB:D:D:D Citovat
peugeot09 Odesláno 23. září 2010 Odesláno 23. září 2010 To si musel přeřadit o dva stupně nahoru a dát plnej plyn, jinak to snad ani není možný. Citovat
mindwipe Odesláno 24. září 2010 Odesláno 24. září 2010 to cesky policajti si nosia pristroje na meranie dB? Citovat
Rejty Odesláno 29. září 2010 Autor Odesláno 29. září 2010 pokud se mi nepodari zapst kola do velkeho TP..tak to s temi koly vzdavam:( kvuli jednomu policajtoovi si nechat zlikvidovat zivot,protoze kdybych prisel o papiry,prisel bych i o moznost adekvatne se zivit svoji praci,protoze ridicak potrebuji k zivotu a kvuli tomuhle parchantovi si ho nechat vzit..fakt ne...orostoval uz vsecky moje kamarady..zbytek v tehle skupine....... http://www.facebook.com/?ref=logo#!/group.php?gid=141352995888670&ref=ts Citovat
Rejty Odesláno 29. září 2010 Autor Odesláno 29. září 2010 horis je to ze bydli se mnou ve vesnici...a kola nemam zapsane..vyfuk...folie sem uz kvuli nemu strhl mno.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.