Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

ty si debil...vratil jsem se ze srazu z Orlíku..dovezl si pohar...celkem sem se divil....a cestou zpet se mi stala nehoda:( auto v pribrami a zitra platak mno:(

Odesláno

nema nekdo prosim platak a auto za ktery se da moje 2O6 nalozit..nabizim 1OOO korun....vic u sebe nemam a v utery mi auto odtahnou:( po dovolene sem upe vycucly:(

Odesláno
Původně zaslal: wooody

jj kdybych mu řek todle tak se vykaká i na mě a ještě mě seřve že mi to řikal a já si to jako kretén snižuju tak ať se teď starám...

tohle byla moje nepozornost..celej den sem cumel na silnici a pak sem si nevsimlu sirokeho doliku a jak sem do neho zajel tak na hrane byla vyskocena ta kostka a mno a prask dojel sem 1O km nez se to otevrelo a auto kaput

Odesláno

myslim ze ne.......zavareni mam zadarmo,mam jen problem jak to auto dostat 150 km domu,na lane to nepude...to nedam..je to daleko na lano:bojimuvidime co vymslim behem dvou hodin

Odesláno

vyrob si tyč. Stačí lešenová trubka na tu pasuje žehlička na kouli a na druhou stranu protikus na oko pokud ho tam máš´.

Takhle se jezdí nejlíp pokud nemáš plaťák:papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...