Rejty Odesláno 16. červenec 2010 Autor Odesláno 16. červenec 2010 http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs001.snc4/33418_1342611287589_1300414492_30867800_5337126_n.jpg Citovat
Rejty Odesláno 18. červenec 2010 Autor Odesláno 18. červenec 2010 ty si debil...vratil jsem se ze srazu z Orlíku..dovezl si pohar...celkem sem se divil....a cestou zpet se mi stala nehoda:( auto v pribrami a zitra platak mno:( Citovat
bajza206 SW Odesláno 18. červenec 2010 Odesláno 18. červenec 2010 tak to je špatný co se ti přihodilo snad to nebude tak hrozný Citovat
Rejty Odesláno 18. červenec 2010 Autor Odesláno 18. červenec 2010 potrebuji nekoho kdo umi zavařit hliník..cestou z hraze sem potkal kamen vyskocenou dlazebni kostku a ta prorazila vanu a auto kompletne vykrvacelo..akorat sem dojel na pumpu a tam kaput..a tohle po mne zbylo:bojim http://www.facebook.com/photo.php?pid=30875077&l=11c4bc1cca&id=1300414492 Citovat
Rejty Odesláno 18. červenec 2010 Autor Odesláno 18. červenec 2010 http://www.facebook.com/album.php?aid=2047524&id=1300414492&l=cc12b4a1b0 tady par fotecek ze srazu..kdybyi mi vsichni neujeli pri spanilé jízdě,tak bych nafotil i ostatní dvestašestkáre:potlesk Citovat
Rejty Odesláno 18. červenec 2010 Autor Odesláno 18. červenec 2010 nema nekdo prosim platak a auto za ktery se da moje 2O6 nalozit..nabizim 1OOO korun....vic u sebe nemam a v utery mi auto odtahnou:( po dovolene sem upe vycucly:( Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 18. červenec 2010 Odesláno 18. červenec 2010 a co wooody ten nejak s tatou prece tahnul na podvalu tu Astru kdyz tam natankoval benzin ne? Citovat
wooody Odesláno 18. červenec 2010 Odesláno 18. červenec 2010 kubiku, to neklapne, neznáš mího tatíka...... Citovat
Rejty Odesláno 18. červenec 2010 Autor Odesláno 18. červenec 2010 tak zrovna tahle moznost mn e napadla asi na vterinu a byl to blbej napad:-D Citovat
wooody Odesláno 18. červenec 2010 Odesláno 18. červenec 2010 jj kdybych mu řek todle tak se vykaká i na mě a ještě mě seřve že mi to řikal a já si to jako kretén snižuju tak ať se teď starám... Citovat
P4WLYK Odesláno 18. červenec 2010 Odesláno 18. červenec 2010 já mám známyho s odtahovkou.. mohl bych i pujčit vozejk na auta... bohužel sem z druhyho konce republiky Citovat
Rejty Odesláno 18. červenec 2010 Autor Odesláno 18. červenec 2010 Původně zaslal: wooody jj kdybych mu řek todle tak se vykaká i na mě a ještě mě seřve že mi to řikal a já si to jako kretén snižuju tak ať se teď starám... tohle byla moje nepozornost..celej den sem cumel na silnici a pak sem si nevsimlu sirokeho doliku a jak sem do neho zajel tak na hrane byla vyskocena ta kostka a mno a prask dojel sem 1O km nez se to otevrelo a auto kaput Citovat
Qcko Odesláno 19. červenec 2010 Odesláno 19. červenec 2010 Neoplati sa ti kupit novu resp. druhu vanu? Citovat
Rejty Odesláno 19. červenec 2010 Autor Odesláno 19. červenec 2010 myslim ze ne.......zavareni mam zadarmo,mam jen problem jak to auto dostat 150 km domu,na lane to nepude...to nedam..je to daleko na lano:bojimuvidime co vymslim behem dvou hodin Citovat
P4WLYK Odesláno 19. červenec 2010 Odesláno 19. červenec 2010 tak když nic jinyho tak i to lano bude muset jit... Citovat
Capy Odesláno 19. červenec 2010 Odesláno 19. červenec 2010 vyrob si tyč. Stačí lešenová trubka na tu pasuje žehlička na kouli a na druhou stranu protikus na oko pokud ho tam máš´. Takhle se jezdí nejlíp pokud nemáš plaťák:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.