Rejty Odesláno 27. květen 2010 Autor Odesláno 27. květen 2010 heh TF mluva.pompézní pane dost to teprve bude mona:super az po laku:-D Citovat
Rejty Odesláno 27. květen 2010 Autor Odesláno 27. květen 2010 EON.. az sezenu original nalepky keskin an poklicky...jinak auto stejne nejezdi tak to zatim neva..jinak sem jeden lestil:) vypada to dobre na zivo i ty hroty dobre:)mne se puvodne nelibili. a s par upravama bych si dokazal predstavit ze by tam vydrzeli:) Citovat
Rejty Odesláno 27. květen 2010 Autor Odesláno 27. květen 2010 dikes..sem rikal ze budou kruty kdyz ste byli u mne:P Citovat
SV 24 Odesláno 28. květen 2010 Odesláno 28. květen 2010 no jiste a jsou jeste krutejsi nez sem myslel!!! Citovat
Voighta Odesláno 28. květen 2010 Odesláno 28. květen 2010 Uaaa,ty kola na autě vypadaj libózně. :potlesk Citovat
The_DoctoR Odesláno 28. květen 2010 Odesláno 28. květen 2010 aby nebyla jen samá chvála, tak ty kola se mi vůbec nelíběj, se hodí tak na německý káry [upravil dne 28/5/10 The_DoctoR] Citovat
Rejty Odesláno 28. květen 2010 Autor Odesláno 28. květen 2010 hodi se na vsechny kary:-D ja su spokojeny:))))) mne se libi..ale nejsi jediny kdo je nemusi:) Citovat
306gti6 Odesláno 28. květen 2010 Odesláno 28. květen 2010 ten styl akym si sa vybral sa mi paci,len tak dalej:super a hroty nechaj ked to vsetko dokoncis tak vsetci zmenia nazor:potlesk Citovat
vojtasUL Odesláno 29. květen 2010 Odesláno 29. květen 2010 sem zvědavej jak to bude vypadat až to bude hotový , zatim to vypadá peckově Citovat
Rejty Odesláno 29. květen 2010 Autor Odesláno 29. květen 2010 tak jsem dneska zavitovou sadou od narexu opravil oba zadni naboje,pac sem debil a sstrhnul si na nich zavity na vsech dirach Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy prace na 3 hodinky:) Cool Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 29. květen 2010 Odesláno 29. květen 2010 muzes mi ric co vsechno potrebuju kdyz mam taky strhnutej zavit na naboji u 205ky ? ne vsechny jenom jeden Citovat
Rejty Odesláno 29. květen 2010 Autor Odesláno 29. květen 2010 potrebujes vedet jake stoupani ma ten zavit...u 206 ma zavit stoupani 1,25...potrebujes zavitovy sroub..aspon ja tomu tak rikam:P Citovat
Rejty Odesláno 29. květen 2010 Autor Odesláno 29. květen 2010 prosiiim..nema nekdo z vas nebo vasich kamaradu typovej list na kola 9\" x16\" pls...poptejte se mne pls..dostanete flasku domaci slivovice nebo co si reknete..diky moc kamaradi:-) Citovat
wooody Odesláno 29. květen 2010 Odesláno 29. květen 2010 keskin nejsou schválená kola ministerstvem dopravy pro provoz v čr.... AEZ (ATEST 8SD 2073) ALESSIO (ATEST 8SD 1561), pouze část sortimentu ALUTEC (ATEST 8SD 3241), pouze část sortimentu, označeno ANZIO (ATEST 8SD 3171), pouze část sortimentu, označeno AUTEC (ATEST 8SD 3246) BROCK (ATEST 8SD 3028), pouze část sortimentu, označeno CMS (ATEST 8SD 3046), pouze část sortimentu, označeno DEZENT (ATEST 8SD 2879) DOTZ (ATEST 8SD 2362) ENZO (ATEST 8SD 2247) LENSO (ATEST 8SD 3247) PROLINE (ATEST 8SD 3245) RONAL (ATEST 8SD 2070) RONDELL (ATEST 8SD 3247) SPEEDS (ATEST 8SD 3247) Citovat
Rejty Odesláno 29. květen 2010 Autor Odesláno 29. květen 2010 potrebuju jen typovej list kola o prumeru 9 x16.....zbytek si poradi pan PHOTOSHOP:-))))))))))))) Citovat
Rejty Odesláno 30. květen 2010 Autor Odesláno 30. květen 2010 Hosi ma nekdo zkusenosti co bude delat podvozek kdyzvytahnu na stelovaku tu malinkatou pruzinu abych to mohl dat vice k zemi???? asi bud jezdit jako kinny se sedivou 206:-D:mrk Citovat
Rejty Odesláno 30. květen 2010 Autor Odesláno 30. květen 2010 http://www.superoleje.cz/product/total-quartz-7000-10w-40-5l tohle dostane muj pugac do motoru..pak rozvody a ramena a sme jako novi zas:) jeste ze to nerezne to auto:-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.