306-Kubik-S16 Odesláno 16. květen 2010 Odesláno 16. květen 2010 pekne pekne tesim se az to bude hotove:-) Citovat
winco Odesláno 16. květen 2010 Odesláno 16. květen 2010 mne se to libi.....nehaj to takto nenalakovane je to užasne Citovat
Rejty Odesláno 16. květen 2010 Autor Odesláno 16. květen 2010 Původně zaslal: winco mne se to libi.....nehaj to takto nenalakovane je to užasne ta oranzova perlet je lepsi Citovat
Rejty Odesláno 19. květen 2010 Autor Odesláno 19. květen 2010 videli ste nekdy 206tku s kolama takhle ven a do takych aček:-D ja ne..ale brzo budu prvni:-D Citovat
winco Odesláno 19. květen 2010 Odesláno 19. květen 2010 nic proti rejty..........ale týmy kolami to pokaziš.......mne osobne sa tie A-čka nelubia.....kola nech trčia ale Ačka mať na nich to je už moc.......to pokazi vždy každe auto ale ked sa ti to libi tak nech sa pači Citovat
vojtasUL Odesláno 19. květen 2010 Odesláno 19. květen 2010 ty taky furt mlžíš nejdřív konec, pak zse ne konec , kdo se v tom má vyznat už sem s nějakejma pořádnejma novinkama Citovat
MCabman Odesláno 19. květen 2010 Odesláno 19. květen 2010 ... a kolesá máš už nejaké vyhliadnuté ? či máme sa nechať prekvapiť ? Citovat
vojtasUL Odesláno 19. květen 2010 Odesláno 19. květen 2010 Původně zaslal: MCabman ... a kolesá máš už nejaké vyhliadnuté ? či máme sa nechať prekvapiť ? typoval bych nějaký s límcem Citovat
MCabman Odesláno 19. květen 2010 Odesláno 19. květen 2010 tak pri ačkach jednoznačne s límcom ... a poriadnym ... ale či konkretne má vybrané ... Citovat
wooody Odesláno 19. květen 2010 Odesláno 19. květen 2010 jj má vybraný, teda jestli má pořád ty stejný tak to bude pecka :-D Citovat
Rejty Odesláno 19. květen 2010 Autor Odesláno 19. květen 2010 woody...vše je provázáne..zálezi jestli o vikendu Kuba přijede ke mne a pak bude suprice:-D Citovat
MCabman Odesláno 19. květen 2010 Odesláno 19. květen 2010 no som zvedavý čo za kolesá tam nahodíš Citovat
Rejty Odesláno 19. květen 2010 Autor Odesláno 19. květen 2010 Původně zaslal: MCabman no som zvedavý čo za kolesá tam nahodíš hale široký:-D Citovat
wooody Odesláno 19. květen 2010 Odesláno 19. květen 2010 tak kubu pozdravuj..... nebo to nechte na neděli, to bych se taky stavil... Citovat
Rejty Odesláno 19. květen 2010 Autor Odesláno 19. květen 2010 klido klidne v nedeli nemam s ti problem Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 19. květen 2010 Odesláno 19. květen 2010 ale ja mozna v nedeli nebudu moc Citovat
wooody Odesláno 19. květen 2010 Odesláno 19. květen 2010 škoda škoda, njn tak třeba to vyjde... :-D Citovat
Rejty Odesláno 20. květen 2010 Autor Odesláno 20. květen 2010 nemas vic fotek toho auta..ja je sbiram!!!!!:-D a tuhle nemam:( Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.