Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

uff podctivo som sa preklikal od prvej stranyk az po poslednu :-) Velku chvalu ti davam si fakt sikovny (mne by sa to vsetko nechcelo robit ) ten interier je fakt dobre zladeny :-)

Odesláno
Původně zaslal: Klabrdon

206 mě normálně moc nebaví, ale v tvym podání je to pecka:super

klanííím se..děkuji:)

Odesláno
Původně zaslal: Rejty

Původně zaslal: winco

tak rejty ten nosič strešny sa mi tam moc nelubi ale ta koženka je super

nevis ale co na něho přijde:-D:roker

a co takeho? ...drevo?

hehe, tak nie...ty tam das rakvu! :)

[upravil dne 20/4/10 Kajo]

Odesláno

kdyz koupim nejakej zesik tak jo,..jinak dneska sem udelal diry doplata a zatim nez bude mega muzika:-D:D:D:D:D:D tam budeou hrat tripasma Ma:supergnat

Odesláno
Původně zaslal: winco

tebe je toho prahu luto?? ved to máš krasne nizko a ty to chceš dať ešte nižšie??? ved to budeš šuchať po ceste potom

mno oni ty tlumice pruzi asi v rozmezi 2 cm...takze o prahy se nebojim..i kdyz maji sramy od chodniku kdyz zajizdim k sobe domu do dvora...

ee..mam dilema..nalakovat listy do barvy nebo je nechat tak nebo je laknout cernou lesklou?:myslim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...