skrkoo Odesláno 16. duben 2010 Odesláno 16. duben 2010 uff podctivo som sa preklikal od prvej stranyk az po poslednu :-) Velku chvalu ti davam si fakt sikovny (mne by sa to vsetko nechcelo robit ) ten interier je fakt dobre zladeny :-) Citovat
Rejty Odesláno 16. duben 2010 Autor Odesláno 16. duben 2010 oo dekuji ti..ale zes mel co delat :-D Citovat
Klabrdon Odesláno 20. duben 2010 Odesláno 20. duben 2010 206 mě normálně moc nebaví, ale v tvym podání je to pecka:super Citovat
Rejty Odesláno 20. duben 2010 Autor Odesláno 20. duben 2010 Původně zaslal: Klabrdon 206 mě normálně moc nebaví, ale v tvym podání je to pecka:super klanííím se..děkuji:) Citovat
winco Odesláno 20. duben 2010 Odesláno 20. duben 2010 tak rejty ten nosič strešny sa mi tam moc nelubi ale ta koženka je super Citovat
Rejty Odesláno 20. duben 2010 Autor Odesláno 20. duben 2010 Původně zaslal: winco tak rejty ten nosič strešny sa mi tam moc nelubi ale ta koženka je super nevis ale co na něho přijde:-D:roker http://aukro.cz/item1002880998_stresni_box_rakev_na_auto_mac_320_ak43.html#gallery [upravil dne 20/4/10 Rejty] Citovat
winco Odesláno 20. duben 2010 Odesláno 20. duben 2010 čo tam planuješ namontovať?? laminatku?? Citovat
Kajo Odesláno 20. duben 2010 Odesláno 20. duben 2010 Původně zaslal: Rejty Původně zaslal: winco tak rejty ten nosič strešny sa mi tam moc nelubi ale ta koženka je super nevis ale co na něho přijde:-D:roker a co takeho? ...drevo? hehe, tak nie...ty tam das rakvu! [upravil dne 20/4/10 Kajo] Citovat
Rejty Odesláno 22. duben 2010 Autor Odesláno 22. duben 2010 neco mi pribylo do budoucí hifi sestavy:-D Citovat
Rejty Odesláno 22. duben 2010 Autor Odesláno 22. duben 2010 kdyz koupim nejakej zesik tak jo,..jinak dneska sem udelal diry doplata a zatim nez bude mega muzika:-D:D:D:D:D:D tam budeou hrat tripasma Ma:supergnat Citovat
Rejty Odesláno 25. duben 2010 Autor Odesláno 25. duben 2010 sme byl se slecnama se projet..teda moje GTI a manzelka:-D Citovat
Rejty Odesláno 25. duben 2010 Autor Odesláno 25. duben 2010 tu opredni prah...a pujdu jeste 2 cm niz:) Citovat
winco Odesláno 25. duben 2010 Odesláno 25. duben 2010 tebe je toho prahu luto?? ved to máš krasne nizko a ty to chceš dať ešte nižšie??? ved to budeš šuchať po ceste potom Citovat
Rejty Odesláno 25. duben 2010 Autor Odesláno 25. duben 2010 Původně zaslal: winco tebe je toho prahu luto?? ved to máš krasne nizko a ty to chceš dať ešte nižšie??? ved to budeš šuchať po ceste potom mno oni ty tlumice pruzi asi v rozmezi 2 cm...takze o prahy se nebojim..i kdyz maji sramy od chodniku kdyz zajizdim k sobe domu do dvora... ee..mam dilema..nalakovat listy do barvy nebo je nechat tak nebo je laknout cernou lesklou? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.