Rejty Odesláno 7. duben 2010 Autor Odesláno 7. duben 2010 ja bych stejne udelal tu 607 na plyn...nevim HDI je faj...ale neverim tomu motoru..neco se posere a uz to jede:myslim Citovat
309GT Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 Konečně se připravuje na lak:mrk Ale je to hnus práce,co?Mě čeká nárazník,kapota,maska,zadní čelo:( Fakt se na to po roce těšim:roll Citovat
Rejty Odesláno 8. duben 2010 Autor Odesláno 8. duben 2010 Původně zaslal: 309GT Konečně se připravuje na lak:mrk Ale je to hnus práce,co?Mě čeká nárazník,kapota,maska,zadní čelo:( Fakt se na to po roce těšim:roll jeste mne ceka predni anraznik+ zadni naraznik+ decentni prahy chci sehnat mno...a pak priprava na lak..dodelani interieru...postavit garaz,altan na zahrade.....hafec veci tenhle rok..hlavne ze mam praci(dost prace).. a nebudu muset do prace chodit i v zime:) Citovat
Rejty Odesláno 10. duben 2010 Autor Odesláno 10. duben 2010 tak zas delam svadlenku..neco tu vznika co to bude???:-D:D:D:D Citovat
Rejty Odesláno 10. duben 2010 Autor Odesláno 10. duben 2010 Původně zaslal: winco repro bedňa z modraskovho kufra? přesně tak:)))) zitra dosiji druhou stranu a pak vsadim repro a monitor:) Citovat
wooody Odesláno 12. duben 2010 Odesláno 12. duben 2010 Tak Marceli, všechno nej k narozkám........ Citovat
Rejty Odesláno 12. duben 2010 Autor Odesláno 12. duben 2010 Ej diky MOC!!!!!! kdyby nechcalo,stravil bych narozky se svym autem..ale takhle nevim nevim:D:D:D Citovat
Rejty Odesláno 12. duben 2010 Autor Odesláno 12. duben 2010 diky diky:) uz jen 7 let do 30ti:-D:super:D Citovat
winco Odesláno 12. duben 2010 Odesláno 12. duben 2010 taky se pripajam ku gratulantom.......všetko nejlepši za 4 roky ťa dobehnem v počte rokov:D Citovat
Rejty Odesláno 12. duben 2010 Autor Odesláno 12. duben 2010 http://teamdynamics.cz/wheelimages/large/equinox_matt_black.jpg libej se mi dost!!!!!!! Citovat
winco Odesláno 12. duben 2010 Odesláno 12. duben 2010 vedel by som si ich predstaviť na svojom aute Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.