Radek 306 Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 do ty feliny nema cenu cpat ne? se propadnes podlahou Citovat
Rejty Odesláno 22. únor 2010 Autor Odesláno 22. únor 2010 oprava filcky mne vyjde na 700 s lakem:-D:D:D:D:Da mam super karu:-P a podlaha je zdrava.jen lemy v prdeli:( Citovat
Rejty Odesláno 23. únor 2010 Autor Odesláno 23. únor 2010 tak jsem dneska v lovosicich boural.... Muj Forman na sracky.borec mi nedal prednost z veldlejší.....zitra uvidim skody Citovat
Bloodeye Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 Původně zaslal: Rejty tu dalsi... To je hnus ten rat Este tam chyba zachodova misa na streche [upravil dne 24.2.2010 Bloodeye] Citovat
čakom Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 Rejty: je to škoda ale pokud se nikomu nic nestalo tak je to v pohodě Bloodeye: sorry ale libí se mi to vic než tvuj styl:blicismajlik [upravil dne 24.2.2010 čakom] Citovat
Rejty Odesláno 24. únor 2010 Autor Odesláno 24. únor 2010 Původně zaslal: čakom Rejty: je to škoda ale pokud se nikomu nic nestalo tak je to v pohodě Bloodeye: sorry ale libí se mi to vic než tvuj styl:blicismajlik [upravil dne 24.2.2010 čakom] jj vsichni v pohode..vecer dam fotky..jo jinak ja sem nechtel byt ten co to rekne:-D:roker Citovat
BiFF Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 Heh ta felcka z Ratu je od kamose : ) stejne je to takovy zajimavy styl , ale je pravda ze za nim se otoci kazdy kdez to zamnou s Teckem malo kdo :/ ale jak tomu slapnu tak uz jo :-D Citovat
Rejty Odesláno 24. únor 2010 Autor Odesláno 24. únor 2010 PRODAM TO SVOJE PREDNI LIZATKO..CHCE TO OBNROUSIT,NASTIKAT PLNICEM A BARVU.....CENA 500,- FOTKY NEKDE VE VLÁKNE....PASUJE NA 206KU:P Citovat
309GT Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 Původně zaslal: Bloodeye To je hnus ten rat Este tam chyba zachodova misa na streche [upravil dne 24.2.2010 Bloodeye] Proč hnus?Lepší než laminátové lopaty a rychlá a zběsilá nefunkční křídla.Navíc je to spíš recese...a myslím že postavit rata je možná leckdy těžší a náročnější než postavit auto které si hraje na něco co není Rejty : Škody Promuže je mi líto,ale hlavně že jsi v pohodě a odnesla to plechařina.Ale na druhou stranu máš Filcku,ne?Tak máš čím jezdit;) Citovat
AKCZ Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 Původně zaslal: 309GT ...a myslím že postavit rata je možná leckdy těžší a náročnější než postavit auto které si hraje na něco co není A zrovna Rejty ma RAT ktery si na nic nehraje a chce ho znicit! Citovat
309GT Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 :D Felicie měli Rat úpravu už v sériové výrobě:D Citovat
kovi306 Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 tjn hlavně 5. vrata...ty sou tuningový jak ... Citovat
$ Torrez $ Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 jako udělat dobrej Rat neni žádná prdel!!!Když se tam daj kvalitní věci(podvozek+kola...)tak to vyjde někdy dráž než to olepit plastama;).A hlavně to chce nápad;) Citovat
Rejty Odesláno 24. únor 2010 Autor Odesláno 24. únor 2010 Původně zaslal: 309GT Původně zaslal: Bloodeye To je hnus ten rat Este tam chyba zachodova misa na streche [upravil dne 24.2.2010 Bloodeye] Proč hnus?Lepší než laminátové lopaty a rychlá a zběsilá nefunkční křídla.Navíc je to spíš recese...a myslím že postavit rata je možná leckdy těžší a náročnější než postavit auto které si hraje na něco co není Rejty : Škody Promuže je mi líto,ale hlavně že jsi v pohodě a odnesla to plechařina.Ale na druhou stranu máš Filcku,ne?Tak máš čím jezdit;) tak ja mel k svemu formanku vetsi citovy vztah nez mam k 206..vecer hodim fotjky mam jen otlacene zebra od pasu a rano se mi jeste blbe dychalo.....ale uz sem v pohode:) Citovat
Kuba 306 S16 Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 Původně zaslal: Rejty PRODAM TO SVOJE PREDNI LIZATKO..CHCE TO OBNROUSIT,NASTIKAT PLNICEM A BARVU.....CENA 500,- FOTKY NEKDE VE VLÁKNE....PASUJE NA 206KU:P Skoda ze je na bokach zkraceny..na 306ku by bylo nejspis kratky, jinak bych ho vzal. Citovat
Rejty Odesláno 24. únor 2010 Autor Odesláno 24. únor 2010 tak zmer naraznik, z boku:) ja ti pak reknu jestli by tam paslo Citovat
Rejty Odesláno 24. únor 2010 Autor Odesláno 24. únor 2010 tak kdybych ja sel osobne do ratu..vybral bych si k tomu Puga 205 v černe barve.) Citovat
Kuba 306 S16 Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 no ta rovna cast ma cca 25 cm:myslim Citovat
$ Torrez $ Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 Rejty:no hlavně že ti nic neni;).Jinak tady něco pro tebe .Ted jsem měl možnost za pár korun koupit 205 GTI tak jsem váhal no.Myslel jsem že bych jí udělal do ratu.Sorry že ti rušim vlákno. [upravil dne 24/2/10 $ Torrez $] Citovat
$ Torrez $ Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 Luxusní introš [upravil dne 24/2/10 $ Torrez $] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.