Rejty Odesláno 18. leden 2010 Autor Odesláno 18. leden 2010 ty jo diky moc...ty mas taky supoer karu:) Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 18. leden 2010 Odesláno 18. leden 2010 Hlavne at slouzi a delaji radost ale pochybuju kdyz se o auto takhle nekdo stara ze by mu nedelalo radost :-) Citovat
mindwipe Odesláno 18. leden 2010 Odesláno 18. leden 2010 k tej hmlovke.. kamarat to riesil lebo ju na aute nemal, a jedinou podmienkou co mu vraveli na policii bolo ze musi byt na lavej strane, inac umiestnenie nejak neriesili.. btw, ta cierna na panely topenia vyzera dobre, pravdupovediac som si nebol isty tou lesklou farbou, ale vyzera to fajn.. Citovat
Rejty Odesláno 18. leden 2010 Autor Odesláno 18. leden 2010 matna barva by nebyla tak hezka.....mlhovka bude nalevo:)snad tedkon klapnou ty kola:) Citovat
soptik155 Odesláno 18. leden 2010 Odesláno 18. leden 2010 jinak auto mááš moc krásný jen tak dál Citovat
Rejty Odesláno 18. leden 2010 Autor Odesláno 18. leden 2010 jee dekuju moc,mne to vzdycky potesi,ani nevite jak:super:roker Citovat
soptik155 Odesláno 18. leden 2010 Odesláno 18. leden 2010 no a ty kola jsem chtěl taky:Pmám to sním domluvený když je nevemeš ty tak je ode mě bere měl jsi přednost že máš 15 já mám 16 Citovat
Rejty Odesláno 18. leden 2010 Autor Odesláno 18. leden 2010 jen abych vas navnadil...zatim jen photoshop..ale brzy bude Citovat
Rejty Odesláno 18. leden 2010 Autor Odesláno 18. leden 2010 a predek..proste si tohle predstavte v moji barve a bez znaku:) Citovat
čakom Odesláno 18. leden 2010 Odesláno 18. leden 2010 pěkný plány. schvaluju asi budu muset taky něco vymyslet na novou sezonu:myslim Citovat
Rejty Odesláno 18. leden 2010 Autor Odesláno 18. leden 2010 Původně zaslal: čakom pěkný plány. schvaluju asi budu muset taky něco vymyslet na novou sezonu:myslim a pak kompletne vycidit do cistoty a hura na TC Citovat
Rejty Odesláno 18. leden 2010 Autor Odesláno 18. leden 2010 taky PSko,ale tak nejak mno... zatim se rozhoduju jestli listy pujdou do barvy auta nebo jen černa leskla a do klaar laku dat trochu oranzovych třpytek,ktere by byli videt jen na slunci:) Citovat
Rejty Odesláno 19. leden 2010 Autor Odesláno 19. leden 2010 Původně zaslal: čakom co dira na vyfuk? ta zustane? ,, přemyšlim o tom jestli odtrsnit i ty zadni ploutve z toho,mne se tam nelibi..pokud je tam necham tak koupim asi vyfuk z RC a udelam ten vyřez ve stylu RCčka:) Citovat
shark734 Odesláno 19. leden 2010 Odesláno 19. leden 2010 rejty: ten zadny naraznik bez hmlovky sa mi zda taky prazdny, neviem si pomoct...ten predny je parada Citovat
Grlik Odesláno 19. leden 2010 Odesláno 19. leden 2010 Určitě bez mlhovek oba dva ty nárazniky. ale chci se zeptat kam dáš tu zadní mlhovku není to náhodou poviná výbava každého auta? Co se týče laku určitě bych se nebál ale lakoval bych asi jenom ty horní strany nárazníků a to lizo z laguny nechal černý aby to ladilo k zrcátkům. Jinak velice pěkné auti a obzvlášt se mi libi jak si hraješ s tim interierem. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.