mindwipe Odesláno 4. říjen 2009 Odesláno 4. říjen 2009 WOW uplne krasna kombinacia farieb.. naozaj, klobuk dole.. Citovat
Rejty Odesláno 4. říjen 2009 Autor Odesláno 4. říjen 2009 diky moc:) vcalouneni budu dale pokracovat:) Citovat
Rejty Odesláno 4. říjen 2009 Autor Odesláno 4. říjen 2009 Původně zaslal: volvik vypada to fakt pekne dobra prace diky diky:) Citovat
Rejty Odesláno 4. říjen 2009 Autor Odesláno 4. říjen 2009 tak sem po praci na lentile zaskocul k nam do knajpny a dal si jeden snad zaslouzeny frtan trnky:)))))) Citovat
Voighta Odesláno 5. říjen 2009 Odesláno 5. říjen 2009 Jedním slovem kráása ,vypadá to opravdu moc pěkně. Citovat
Rejty Odesláno 5. říjen 2009 Autor Odesláno 5. říjen 2009 zas to tolik nepřehanejte..normal introš:-D Citovat
čakom Odesláno 5. říjen 2009 Odesláno 5. říjen 2009 parada:potlesk:potlesk krasně si s tím interierem hraješ. Citovat
winco Odesláno 5. říjen 2009 Odesláno 5. říjen 2009 jo máš to krasne a som zvedavi jak to bude vyzerať s tou stropnicou........sa chystam časom na niečo podobne:D ale je to ešte vo hviezdach kedy to bude:D inak ozaj dobra prace Citovat
Rejty Odesláno 5. říjen 2009 Autor Odesláno 5. říjen 2009 diky moc:-D dneska prselo..tak sme zalezli k nam do dilny a hrali si se znakem:-D Citovat
Rejty Odesláno 5. říjen 2009 Autor Odesláno 5. říjen 2009 neni to upe rovne..jsme teprve n a puli cesty..ve stredu to snad v lakovne ten pertl pořadne zahladime a snad i nalakujem:-D:super Citovat
Dakie Odesláno 6. říjen 2009 Odesláno 6. říjen 2009 to budeš stříkat celou kapotu nebo stačí jen udělat zástřik? Citovat
Rejty Odesláno 6. říjen 2009 Autor Odesláno 6. říjen 2009 Původně zaslal: Dakie to budeš stříkat celou kapotu nebo stačí jen udělat zástřik? myslim že bude stačit zastřik...sice mam praskly vrchni lak na par mistech..kdyz to bude vypadat nehezky..tak se pak nalakuje cela kapota:)))))nastrika se i maska a listy se udelaji pak az koupim novou predni listu narazniku a opravi se skrabance na bocnich listach....stejne dopredu pak pude GT naraznik...snad ho na tom vrakaci kam pojedu budou mit:))))) Citovat
Rejty Odesláno 6. říjen 2009 Autor Odesláno 6. říjen 2009 ale reknu vam ze brousit hlinikovy kyt je pekna makacka:D:D Citovat
Rejty Odesláno 7. říjen 2009 Autor Odesláno 7. říjen 2009 tak dneska sme s kamaradem upravili vyfuk..vyrizli sme stredak adali tam treubku:))) sikovnej je:)))) kvalita na hovno ale aspon neco:-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.