winco Odesláno 16. srpen 2009 Odesláno 16. srpen 2009 jo tak to ta škodovka dopadla hezky:D a interier sa mi lubi ten stary ale to jedine keby celu 206 máš čiernu z vonku ale k tej oranžovej sa mi to ozaj nehodi, ja rozmýšlma že tie tapeci či ako sa to vola dam červene ale musel by som zohnať koženku bo nemám tolko:D Citovat
Geri007 Odesláno 16. srpen 2009 Odesláno 16. srpen 2009 Rejty: tu skodovku mela holcina, ne??? tu tvoji modrou.. to je pritelkyne?? Citovat
Rejty Odesláno 16. srpen 2009 Autor Odesláno 16. srpen 2009 Původně zaslal: Geri007 Rejty: tu skodovku mela holcina, ne??? tu tvoji modrou.. to je pritelkyne?? tu skodovku mela moja kamaradka...ja jsem ji koupil a udelal celou znova..pac lak byl v hroznem stavu,,i ta technicka stranka stala za ho**o.....a pak sla z domu..:-D Citovat
Geri007 Odesláno 16. srpen 2009 Odesláno 16. srpen 2009 Rejty: ja prave ze ji znam z naseho klubu. jeden cas tam s ni byla holcina.... Citovat
wooody Odesláno 3. září 2009 Odesláno 3. září 2009 Hale nekasles na to auto posledni dobou? Uz dlouho tu nic nebylo..... Citovat
antal Odesláno 3. září 2009 Odesláno 3. září 2009 Rejty budeš to s tou škodovkou postupne aktualizovat?Celkom ma zujíma čo s toho vznikne. Citovat
wooody Odesláno 3. září 2009 Odesláno 3. září 2009 Myslis tu 130 lr? Tak to si pis ze bude na ty se maka porad... Citovat
Rejty Odesláno 4. září 2009 Autor Odesláno 4. září 2009 Původně zaslal: wooody Hale nekasles na to auto posledni dobou? Uz dlouho tu nic nebylo..... nekaslu kamarade.....dneska sem vysolil 10tisic za vymenu silentbloku na prednich ramenech,nove kotouce a desky na zadni naprave,geometrii a 2 gumy na předek...takže sem co..:-D bez penez:D na konci zaří bude s 206 malinke překvápko:roker jo na šáde se maká furt,jen to jde strasne pomalu...natažena střecha kytem,kytuji se bodykit,ja sem brousil gumoasfalt z podlahy..je toho mrte,ale nic co by zatim stálo za fotky:/ Citovat
Geri007 Odesláno 8. září 2009 Odesláno 8. září 2009 Rejty: tak aspon bude auti jak novy:-) a bude si jen hezky brumlat....:-)) Citovat
Rejty Odesláno 8. září 2009 Autor Odesláno 8. září 2009 prosim o pomoc..jedna se o informace o kolech Compomotive TH Mono...!!!!!!!!!!!! nejsem schopny nejak neco o nich vykoumat..tu hodim fptp c to je za krasavce..jinak autí je opet ve 100% stavu!zaplatpanbu:) nevedeli byste kde je sehnat? Citovat
winco Odesláno 8. září 2009 Odesláno 8. září 2009 interier už máš hotovy??? a čo tam všetko prerabaš ak ešte nie je?? Citovat
MALE FROG Odesláno 8. září 2009 Odesláno 8. září 2009 compomotive http://www.comp.co.uk/wheels/wheels.asp?range=TH_0061 http://www.rimstyle.com/products/wheels/brand-details.html?manufacturer=compomotive Citovat
309GT Odesláno 8. září 2009 Odesláno 8. září 2009 Tyhle kola snad padnou na každé auto!Na tý 206ce to je fakt pecka! Citovat
volvik Odesláno 8. září 2009 Odesláno 8. září 2009 ta 206-ka vypada paradne a ty kola jsou snad jedny z nejpeknejsich co se delaji Citovat
marty777 Odesláno 8. září 2009 Odesláno 8. září 2009 A kdo si myslíte,že vyrábí pro Schmidt model TH-Line.......,tohle sice TH-liny zrovna nejsou,ale je to nádhera http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Compomotive-TH-8x17-Motorsport-Alloy-wheels_W0QQitemZ250275605626QQcmdZViewItemQQptZUK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET?hash=item3a4596ac7a&_trksid=p3286.c0.m14 Schmidt vyrábí pouze límce na vícedílný kola. [upravil dne 8/9/09 marty777] Citovat
Rejty Odesláno 8. září 2009 Autor Odesláno 8. září 2009 Původně zaslal: winco interier už máš hotovy??? a čo tam všetko prerabaš ak ešte nie je?? jop objednal sem koženku a ta stale nepřišla..zjistil sem,že s červenym flokem sem šlápl vedle,,ale co...človek se nekdy sekne..... dneska sem byl v lakovne a jen čekam, kdy si na mne udelaji čas s překvápkem pro vás:) Citovat
Rejty Odesláno 9. září 2009 Autor Odesláno 9. září 2009 Původně zaslal: 309GT Že by šla konečně maska a lišty do laku? jop jen zlomek prací co se bude dít kamarade:):-) bude toho více:roker Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.