Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Tak to do těch kol moc dát nechceš.Na ty gumy by si musel mít šířku aspoň 8\" nebo spíš 8,5\" a to by už jízdní vlastnosti byly totálně v prdeli.Radši bych pošetřil a do těch kol zainvestoval víc ať to pak vypadá :super

Odesláno

na gumy srat,ty si vzdycky poresim vymennym obchodem:) nevim mne se libi kola jako Tomason TN1..Schmidt retro.....Allesio california(turbiny),pak třeba jeste Keskin KT1,KT9......a takove kola..ja to budu řesit az po dovolene..bude jasno kolik sem utratil:-D

  • O 3 týdny později...
Odesláno
Původně zaslal: MALE FROG

Hoj mám dotaz kde jsi koupil tu žlutou folii co mas na mlhach? Hledal sem v nejakych motoshopech a nic sem nenasel dikec...

prave je z jednoho motoshopu,ale nevim z kereho..ta folie stala 500...... najdu to:)

Odesláno

jAK ROZLEPIM PŘEDNÍ PLASTOVE SVĚTLA..chci vnitřky nastříkat na černo....a nevim jak to mam rozlepit..pls poradte diky:)

Odesláno
Původně zaslal: Rejty

jAK ROZLEPIM PŘEDNÍ PLASTOVE SVĚTLA..chci vnitřky nastříkat na černo....a nevim jak to mam rozlepit..pls poradte diky:)

to ti nebude svitit kamo kdyz je vemes cely nacerno, bud jenom ramecky nebo tam dat cocky ale cely paraboli je picovina......... jinak vem horkovzdusky a pomlu sroubovakem to lepidlo oddelavej...... ale bacha at se ti nezkrouti ten plast pres svetla

Odesláno
Původně zaslal: wooody

Původně zaslal: Rejty

jAK ROZLEPIM PŘEDNÍ PLASTOVE SVĚTLA..chci vnitřky nastříkat na černo....a nevim jak to mam rozlepit..pls poradte diky:)

to ti nebude svitit kamo kdyz je vemes cely nacerno, bud jenom ramecky nebo tam dat cocky ale cely paraboli je picovina......... jinak vem horkovzdusky a pomlu sroubovakem to lepidlo oddelavej...... ale bacha at se ti nezkrouti ten plast pres svetla

ty voeee woodas,nejsem vůl:-D:potlesk jasny že nebudu stříkat paraboly:) jen ramečky kolem..hodim sem fotky jak vypadaj ty svetla pak....

Odesláno

tady je rozdil v tech svetel..vpravo je original co mam ja...vlevo sou svetla od TYC(ktere stojija mimochodem 5000,- coz nejsu magor abych to za to dal:-D

post-0-14109608378086_thumb.jpg

Odesláno
Původně zaslal: wooody

jo tak to potom jo.... no ja jen aby..... vsak zname sve lidi....... a co ta samolepka???

Má jí standa....ale jel dneska do Italie:)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...