spartan Odesláno 25. červen 2013 Odesláno 25. červen 2013 takze to je miesto dalsieho zrazu ? pripajam sa ku gratulacii Citovat
cechic Odesláno 26. červen 2013 Odesláno 26. červen 2013 I ja gratuluju. Ta francouzka kolona je dobry napad Citovat
Cinicman Odesláno 26. červen 2013 Odesláno 26. červen 2013 Kolona 206 už asi taká ako kedysi nebude... škoda... Jedna nostalgická: PS: Inak samozrejme gratulujem... veď ty sa dosmeješ keď to bude mať Ája na papieri... Citovat
Rejty Odesláno 26. červen 2013 Autor Odesláno 26. červen 2013 tohle byla suprozní akce.. moooc 206:D Citovat
Rejty Odesláno 26. červen 2013 Autor Odesláno 26. červen 2013 Tady trochu umyto a navoskováno voske z lidlu:D Citovat
bajza206 SW Odesláno 26. červen 2013 Odesláno 26. červen 2013 První příčina rozvodu je SVATBA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Samozřejmě gratulace Rejtáku:super:super Citovat
Berry86 Odesláno 28. červen 2013 Odesláno 28. červen 2013 Chalpe velka gratulace a jeste teda ten oblek vyresit, vid :D Citovat
winco Odesláno 28. červen 2013 Odesláno 28. červen 2013 velka gratulácia aj odo mňa a to by bolo mega mať 206 kolonu Citovat
Rejty Odesláno 28. červen 2013 Autor Odesláno 28. červen 2013 joo díky moc, oblek bude asik problem mno...nejak se srazil:D Citovat
Rejty Odesláno 7. červenec 2013 Autor Odesláno 7. červenec 2013 konečně sem sehnal přední masku do nárazníku \"púlástev s chromem\" potřebuje povařit a výsledek hodím večer:) Citovat
Rejty Odesláno 7. červenec 2013 Autor Odesláno 7. červenec 2013 Tak jsem dneska měnil v LTM na parkovišti před Lidlem přední mřížku nárazníku...ještě že to mám tak najetý, že světla+maska+nárazník rozložim, přehodim a složim za 30 minut:D Citovat
Marek.206 Odesláno 7. červenec 2013 Odesláno 7. červenec 2013 Takú mriežku chcem aj ja Pekne to omladí auto Citovat
Rejty Odesláno 7. červenec 2013 Autor Odesláno 7. červenec 2013 přesně tak..kamarád chtěl tu staarší, tak sem mu jí vyměnil, protože tuhle jsem musel opravit....mno a když se tak dívám na to., chtělo by to ty lišty do barvy..ale to si autko počka dost dlouho ještě tady fotky po umytí vysátí a vytepování koberců... myl jsem všecko..pod kobercem podlahu, kufr..zabralo to celý den+ vyčistil klimu a vytřel všecky ofuky, vyměnil pylák a šmirglem sem odrbal alcantaru:) Nejvíc supr je že sem omyl aj strop, sloupky...jak je to z koženky tak se to dá Citovat
Rejty Odesláno 26. srpen 2013 Autor Odesláno 26. srpen 2013 Tááákže po svatebním víkendu jsme dneska vyrazili s kamarádkou fotiti:) dopadlo pak...uvidíte:D:D:D Citovat
Rejty Odesláno 26. srpen 2013 Autor Odesláno 26. srpen 2013 ?mo prej pojedem ještě něco fotnout a ...nedojeli sme:D Tak sem to fotnul a jedna umělecká, at vítze že se toho nebojim.... BYLI BOKI!!! PO POLI:d https://sphotos-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1239424_10200589966213860_1402751394_n.jpg Takže díky Shakymu že mne z toho průseru vytáhl:D:D:D:D Dík seš kámoš Citovat
safi1 Odesláno 26. srpen 2013 Odesláno 26. srpen 2013 Tie lemy Chceeeeeem ! Dobre si ho zasral to auto to sa bude blbo umyvat a preco mas na predu plechace ? Citovat
Shaky Odesláno 27. srpen 2013 Odesláno 27. srpen 2013 predni kolo se opravuje ( vareni a rovnani ) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.