spartan Odesláno 24. říjen 2012 Odesláno 24. říjen 2012 ten kondom je super len neosuchava to lak na kapote ? lebo sa o tom vela diskutovalo tak zvedava otazka =) Citovat
Rejty Odesláno 24. říjen 2012 Autor Odesláno 24. říjen 2012 nene...vubec ne:D mně je lak tak nějak u zadečku:D lakovat se bude za rok(i když to říkám už 2 roky).....sami sme si to šili s přítelkyní, takže je to udělané tak aby to ničemu nevadilo:D Citovat
spartan Odesláno 24. říjen 2012 Odesláno 24. říjen 2012 ale asi ste to zle usili kedze to vadi ericc64 Citovat
ericc64 Odesláno 24. říjen 2012 Odesláno 24. říjen 2012 lol To je len vec vkusu, mne sa to jednoducho nepaci 100 ludi - 100 chuti Citovat
Rejty Odesláno 25. říjen 2012 Autor Odesláno 25. říjen 2012 na zimu asi udělám zase žluté mlhovky:) toto sa bude oáčit hochům s FOGGANG:) Citovat
pipistrel Odesláno 25. říjen 2012 Odesláno 25. říjen 2012 striedas tie hmlovky ako ponozky raz rocne Citovat
Andreww Odesláno 25. říjen 2012 Odesláno 25. říjen 2012 Ještě by ses mohl raz ročně ukázat doma Citovat
Rejty Odesláno 25. říjen 2012 Autor Odesláno 25. říjen 2012 to bych mohl..mno štve mně to že tam už moc nejezdím..ale co si budem povídat..peněz moc není a když sou tak se utratí Citovat
Rejty Odesláno 25. říjen 2012 Autor Odesláno 25. říjen 2012 PIPI: udávám trendy...jsem trendseter:D Citovat
Cinicman Odesláno 25. říjen 2012 Odesláno 25. říjen 2012 na zimu asi udělám zase žluté mlhovky:) toto sa bude oáčit hochům s FOGGANG:) :potlesk:potlesk Citovat
Berry86 Odesláno 25. říjen 2012 Odesláno 25. říjen 2012 Rejty, jak jsem Ti psal na TF máš to fakt moc pěkný Citovat
Rejty Odesláno 25. říjen 2012 Autor Odesláno 25. říjen 2012 Berry....díky moc...jsem rád..ale k dokonalosti to ma dycky daleko:D Citovat
Berry86 Odesláno 26. říjen 2012 Odesláno 26. říjen 2012 Vzdy si clovek neco najde, aby byla nejaka prace a delal, co ho bavi:) Takze bude jeste prace s lakem, asi zadni lemy nejak dat do kupy, vid;) Citovat
Rejty Odesláno 26. říjen 2012 Autor Odesláno 26. říjen 2012 JJ,,zadní lemy se budou řešěit...porád sháním origo nástavce lemů na puga..ale bohužel:( nikde nejsou....mno..ale na lak to nejezdí a pro mne je duležité sehnat nový podvozek a kola:D aktualně na zimu 195/55 r15:D Citovat
Cinicman Odesláno 29. říjen 2012 Odesláno 29. říjen 2012 Neeeeeeee... ešte rok minimálne... musíš mi lentilku priviezť na zraz ukázať... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.